Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Balonus, protams, var pildīt ar  gaisu, teiksim veidojot dažādas balonu instalācijas , virtenes, vai organizējot pārsteigumu- pilna istaba ar baloniem , bet pilnīgi noteikti , kā viens no populārākajiem balonu uzpildes veidiem ir - hēlija baloni, jeb baloni uzpildīti ar hēlija gāzi.

Balonus, protams, var pildīt ar  gaisu, teiksim veidojot dažādas balonu instalācijas , virtenes, vai organizējot pārsteigumu- pilna istaba ar baloniem , bet pilnīgi noteikti , kā viens no populārākajiem balonu uzpildes veidiem ir - hēlija baloni, jeb baloni uzpildīti ar hēlija gāzi. Mēs, Party Inbox,  lateksa balonus jeb gumijas balonus apstrādājam ar speciālu apstrādes gēlu, līmi,  kas paildzina  balonu lidošanas ilgumu. Viens no mūsu klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem ir "Cik ilgi lido hēlija balons?". Tad nu šeit varam teikt, ka viss ir atkarīgs no balonu veida, jo balons ir lielāks un hēlija gāzi tajā uzpildīt iespējams vairāk,  jo celtspēja ir lielāka un līdz ar to - tas lido tiešām ilgi - līdz pat 1 - 2 mēnešiem. Standarta, latexa (30cm)  baloniem Party Inbox dod savu garantiju - 2 dienas, bet protams tie lido ilgāk :) Svarīgi piebilst, ka ar hēliju pildītiem baloniem ļoti "nepatīk" krasas temperatūras maiņas. Tāpat, protams, vienmēr ir iespēja iegādāties hēliju balonu pūšanai, jeb hēlija gāzes balonu  un pildīt balonus  mājās. Kā arī , protams- vienmēr pastāv iespēja- balonu piegāde Rīgā, vai ārpus tās :)  Hēlija balonu cenas pie mums , Party Inbox veikalā , ir ļoti dažādas, atkarīgas no balona veida un izmēra. Bet to izmaksas veidojas sākot no 1.40 eur/ gabalā.  šajā cenā protams ietilps balona apstrāde un balonu lenta:)  

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.