Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Dekori pašu rokām - dāvanu kastītes

2018/08/21Party Inbox

Izkrītot pirmajam sniegam un atejot aukstumam, prātā nāk doma, kad tuvojas arī lielākie gada svētki! Vai jau paspējāt izdomāt, ar ko pārsteigt sev dārgos cilvēkus? Kur saliksiet izvēlētās dāvaniņas? Ziemas svētkos bieži dāvinām mazas mīļas lietiņas, tikai jautājums – kā tās skaisti iepakot?

Meklēdami interesantākas idejas, kā iepakot mazas dāvaniņas, nolēmām paeksperimentēt ar papīra glāzītēm un paši no tām pagatavot dāvanu kastītes. Dekori pašu rokām  – nekur neredzēti, viegi izdarāmi un oriģināli!

Lūk, kā tas notiek:

Dekori pašu rokām - dāvanu kastītes

1. Glāzītes malas virspusē un mazliet apakšpusē ar šķērēm iegrieziet astoņas reizes, lai starp iegriezumiem būtu apmēram vienāds attālums. Tā iegūsiet sloksnes, kuras varēsiet ieliekt uz vidu. Mēs jostiņas iegriezām 3 cm dziļumā, bet, ja jūs vēlaties lielākas kastītes, tad iegriezumus varat darīt mazākus.

Dekori pašu rokām - dāvanu kastītes

2. Apgrieziet glāzītes malas, lai iegrieztajām sloksnītēm nebūtu glāzes maliņu. Svarīgi- dekori pašu rokām, nozīmē lielu pacietību un akurātumu.

Dekori pašu rokām - dāvanu kastītes

3. Glāzītē ielieciet vēlamo dāvaniņu vai saldumus.

Dekori pašu rokām - dāvanu kastītes

4. Ielokiet iegrieztās sloksnītes uz glāzes vidu – sāciet ar vienu, nākamo ielokot pa virsu. Lai visas ielocītās sloksnes turētos kopā, varat virsū uzlīmēt kādu uzlīmi. Pārsieniet iegūtu kastīti ar lentu vai virvīti, izgreznojiet to ar mini Ziemassvētku rotājumiem, dāvanu etiķetēm, spīdumiem, kanēļa standziņu vai Ziemassvētku saldumiem. Un lūk – lieliski iepakota dāvaniņa! Vienkārša, bet oriģināla ideja – visparastākā papīra glāzīte, izmantota svētku nolūkiem.

Dekori pašu rokām - dāvanu kastītes

Tokias mini dėžutes galima panaudoti ne tik dovanėlių pakavimui – pasigaminus jų daugiau, sužymėjus skaičiukais ir pridėjus smulkmenėlių ar užduotėlių vaikams, gausis puikus Advento kalendorius! Didžiausių metų švenčių laukimas juk yra ramybės ir kūrybos metas, todėl pasitelkite savo fantaziją ir pasiruoškite žiemos šventėms savaip originaliai!

Dekori pašu rokām - dāvanu kastītes

Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!