Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Neizsmeļama dzimšanas diena tēma - jūra!

2018/08/21Party Inbox

Kad aizveram acis un domās aizceļojam pie jūras, mūs pārņem īsta brīvdienu sajūta! Pēdas kutina smiltis, matos plīvo vējš, un no jūras nākošais vēsums veldzē karsto vasaras dienu. Kāpēc gan šīs brīnišķīgās atmiņas nepārcelt uz mājām vai dārzu? Tas ir ļoti vienkārši! Vajag tikai mazliet sagatavošanos un fantāziju – un jūsu bērna dzimšanas diena būs patiesi iespaidīga un atmiņās paliekoša - Jūras svētki.

Neizsmeļama dzimšanas diena tēma - jūra!

Dzimšanas diena kā jūras valstībā

Jūras tematikā dominē zila un balta krāsa, dažkārt iemanās arī dzeltenīga un brūngana. Ja vēlaties kaut ko izcelt, varat izmantot sarkanus akcentus. Ja laika nav palicis daudz, izvēlieties vienkāršus rotājumus – zilas un baltas vītnes, vēdekļveidīgas pakarināmās dekorācijas, pūkaiņus un balonus. Ja dekorācijas ir lielākas, tad nepārspīlējiet ar daudzumu. Kariniet tās uz koka dārza mājiņām, nojumēm un kokiem ārpusē vai telpās – uz sienas vai aizkariem. Ja jums ir vairāk laika sagatavoties, pielieciet klāt fantāziju, atcerieties apmeklējumu okeāna muzejā vai lasītās grāmatas par zvejniekiem un jūras pasauli. Apkārtējās telpas dekorēšanai lieliski derēs dažādi tīkli, dekoratīvās bākas. Tīklos var būt iepinušās zivtiņas, krabji, jūras zvaigznes vai pat astoņkājis. Šos izgriezumus varat izmantot ne vien dekorācijām, bet arī novēlējumu rakstīšanai jubilāram. Neaizmirstiet arī par pinjatām, kas der gan dekoram gan izklaidei!

Kā izskatās „jūras” dzimšanas dienas galds?

Dekorējot galdu, sāciet ar galdautu un galda servēšanas piederumiem, pamazām pārejot pie uzklātā galda dekorēšanas. Ja vēlaties piešķirt galdam dzīvīgumu un dinamiku, izvēlieties strīpainus, punktainus vai zigzagotus galda akcentus. Bet, izvēloties vienkrāsainu galdautu un vienkrāsainus traukus un galda piederumus, galds būs solīdākas noskaņas. Uz šāda galda vairāk izcelsies dažādi rotājumi – no ceļojumiem pārvestie suvenīri, gliemežvāki, stikla akmentiņi, mazas dekorācijas pudelītes, uzkodu trauciņiun saldumu statīvi.

Neizsmeļama dzimšanas diena tēma - jūra!

Izgaršojam!

Parasti, iedomājoties „jūras” dzimšanas dienas galdu, prātā nāk jūras labumi. Protams, siļķe, zivis vai citi jūras cienasti būtu lielisks mielasts pieaugušajiem. Bet bērni vispirms izvēlas nevis to, kas ir labi un veselīgi, bet gan to, kas visvairāk piesaista redzi! Tāpēc izvēlieties vieglas uzkodas – jo bērni nepārtraukti kustas un nesēž uz vietas. Ja vēlaties mazos „piemānīt” ēst veselīgu ēdienu, pasniedziet to neparastas formās (zivtiņas, astoņkāja, jūras zvaigznes u.c.) vai spilgtu krāsu traukus. No produktiem varat kopā ar bērniem izveidot kolāžu „atvaļinājums pie jūras”. Birstošus produktus, augļus, ogas salieciet dekoratīvos uzkodu trauciņos. Mazas sviestmaizes var uzdurt uz irbulīšiem, lai būtu ērtāk ēst. Saldumus izkārtojiet dekoratīvā statīvā. Noteikti parūpējieties par pietiekošu daudzumu atspirdzinošo dzērienu – jo bērni daudz skraida un ātri izslāpst. Kā arī neaizmirstiet dzērienu pudelītes vai glāzes rotāt ar salmiņiem! Dzert no salmiņa – ir viena no foršākajām atrakcijām bērniem svētkos. Ja vēlaties ierobežot saldumu lietošanu, tad lai vienīgais saldums paliek torte. Bet saldumus varat salikt mazos dāvanu maisiņos un izdalīt viesiem promejot – lai atmiņas par dzimšanas dienu pavada arī mājupceļā un atgriežoties mājās.

Neizsmeļama dzimšanas diena tēma - jūra!

Iegrimstam „jūras” dzimšanas dienas izpriecās!

Ja dzimšanas diena nenotiek rotaļu istabā, tad izklaides nāksies izdomāt un piedāvāt pašiem. Šeit ir dažas idejas, kā nodarbināt mazos cilvēciņus. Aktīviem bērniem var piedāvāt spēli – „zivis un tīkls”, kur viens spēlētājs noķer citu, sadodas rokās un abi kopā ķer nākamo spēlētāju. Spēles beigās vairs nepaliek nevienas „zivtiņas”, tikai liels vienots tīkls. Mākslinieciskiem bērniem var piedāvāt veidot smilšu gleznas. Šim nolūkam vajadzēs kartona virsmas, mazliet smilšu, ja ir, tad mazus akmentiņus. Krāsai var izmantot guašu. Bet karstā laikā ārā varat mazliet atpūsties un ļaut bērniem vienkārši paspēlēties ar ūdeni – baseinā, ar ūdens pistolēm vai pašdarinātām ūdens bumbām (ar ūdeni piepildītiem baloniem). Jautrība garantēta! Iemūžiniet mirkļus un padalieties ar bildēm ar draugiem un mums. Lai izdevusies „jūras” dzimšanas diena!

Neizsmeļama dzimšanas diena tēma - jūra!

Dekori: Party Inbox

Foto: Aivaras Ruginis

Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!