Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Drosmīgās krāsas ziemassvētku dekoros

2018/08/21Party Inbox

Nesam dabu istabā!

Kā vienmēr, protams, mēs dekorus meklējām arī piemājas dārzos un mežos :) Neiztiekam arī šoreiz bez čiekuriem, kurus atstājam, gan naturālajās krāsās, gan krāsojam tos zeltītus. Egli gan uz galda neliksim, jo tai mums katram mājās ir atvēlēta īpaša vieta, bet Izmantojam egļu zariņus, mākslīgās ogas, un auglīšus – lai tie mūs šoreiz priecē acis ilgāk kā to darītu īstie :) Pieturoties pie dabīgām un koka lietām kā galda dekoru esam izmantojuši arī koka figūru-cimdiņu virteni .Skaisti vai ne? Šāda veida virtenes ir lieliski piemērotas, kad skatoties uz galdu - liekas, ka “Nu, kautkā tur trūkst!” :)

Drosmīgās krāsas ziemassvētku dekoros

Detaļas, detaļas, detaļas.

Kad liekas, ka galds ir gatavs, mēs nebaidamies likt klāt dažādas mazās detaļas, kuras veido, vai pat pilnīgi maina noskaņu! Ziemassvētku dizaina salmiņi ar skanošiem zvaniņiem, galda konfettī zvaigznīšu formās būs lieliski Ziemassvētku dekora elementi. Protams, sveces un svečturi sirds siltumam:)  Un visbeidzot- punkts uz “I” kā vienmēr- lieliskā LED gaismiņu virtene, kuru vijam cauri katram objektam uz galda :)

Drosmīgās krāsas ziemassvētku dekoros

P.S. Neaizmirstam, ka arī tematiskie trauki un spīdīgi galda piederumi kopskatā ar galda dekoriem radīs burvīgu noskaņu :) Lai veicas draugi un lai top Jūsu īpašie svētki!

Šogad mēs esam īpaši radoši un čakli - esam sameklējuši daudz dažādu risinājumu ziemassvētku dekoriem, kuri pilnīgi noteikti rada sajūtas un atmosfēru! Šoreiz dalamies ar mūsu idejām,kuras izmantojām logu dekorācijām un svētku galda dekorēšanai- metāliski zeltīta krāsa apvienojumā ar tik drosmīgām krāsām, kā zilā un sarkanā.

Drosmīgās krāsas ziemassvētku dekoros

Drosmīgās krāsas ziemassvētku dekoros

Iespaidīgi spilgtais fons.

Pirmā lieta par ko mēs vienmēr domājam, sākot plānot svētku galdu noteikti ir galdauts vai jebkāda cita veida galda paliktņi, no kuriem lielā mērā ir atkarīgs kopskats :) Mēs šoreiz bijām ļoti drosmīgi un pretēji ierastajām neitrālajām krāsām izvēlējāmies spilgti zilas krāsas galdautu, uz kura pilnīgi noteikiti jebkurš zeltītais un sarkanais aksesuārs izcelsies un tieši šāds ir mūsu mērķis, šoreiz- izcelties un būt košiem, neierastiem.

Drosmīgās krāsas ziemassvētku dekoros

Apjomīgās un izgaismotās detaļas.

Kad ir izlemts par galda pamatni, mēs iesakām talāk uz galda novietot tās lietas, kuras aizņem visvairāk vietas un veido apjomu. Lai veidotu dekoros apjomu mēs izmantojam dažāda veida traukus- gan statīvus saldumu novietošanai, gan vienkārši stikla trauki, kurus pildam ar ziemassvētkiem atbilstošiem dekoriem. Skaties, kāds efektīvs dekors ir tapis mums, izmantojot stikla trauku ar kupolveida vāku, kurā ievietojām spīdīgas ziemassvētku bumbiņas zelta-sarkanos toņos! Protams, neiztikām šajā dekorā arī bez LED gaismiņu virtenēm. Izmantojām zvaigznīšu virtenes, kuras ir vēl atbilstošākas svētku sajūtas radīšanai.

Gardumi kā dekors :)

Saldumi, saldumi, saldumi! Nav ziemassvētku bez kūkām, cepumiem, konfektēm un pilniem punčiem:) Mēs šoreiz servējam saldumus ar efektu, izvēloties speciāli ziemassvētku stilā noformētus kēksus, un protams, piparkūkas:) Ja neesi paspējis iepirkt savas tematiskās kūkas – nenokar galvu un atceries, ka tos vari dekorēt arī ar uzkodu kociņiem un dažādiem irbulīšiem :) Kā arī sabārstot ziemassvētku konfettī starp kūkām- tas nevienu netraucēs :) Un, kā jau Tu noteikti pamanīji- mūsu gadījumā pat konfektes esam piemeklējuši mūsu zelta krāsā! Lai top garšīgas dekorācijas, kuras pēctam variet notiesāt :p

Drosmīgās krāsas ziemassvētku dekoros

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!