Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Misija pink & gold - izpildīta! rozā un zelta dekorācijas

2018/10/10Party Inbox

Vai jums bieži nākas saskarties ar izaicinājumiem? Mēs šoreiz tādu pieņēmām! Dekorētaji mēs esam reti, bet šoreiz pieņemot izaicinājumu mēs tādi bijām- un ziniet, bija tiešām jautri. 18. dzimšanas dienas svinības – tāds nozīmīgs pasākums šoreiz tika uzticēts mūsu ekspertiem! Tika izvēlēts apvienot rozā un zeltu. Protams, mēs vēlējāmies, lai lietas izskatās skaisti un gaumīgi, un rūpīgi izstrādājot katru detaļu, ieguldot atbildīgu darbu – šāds ir rezultāts mūsu rosībai!  Tātad, tagad par visu sīkāk.

Misija pink & gold - izpildīta! rozā un zelta dekorācijas

Maigi, meitenīgā 18. Dzimšanas diena

Tā reize, kad gribas iekļaut katras meitenes rozā sapni, bet neaizmirstot par faktu, ka tie tomēr ir pilngadības svētki, tāpēc mājīgi rozā un zelts – ir perfekts šajā gadījumā. Tāpēc, mēs ievērojam, protams, lai katra sīkākā detaļa būtu saskaņota- mazi ziediņi, sveces, galda konfeti, saldumi! Pat dāvanu baloni un plīša kucēns tika pieskaņoti mūsu krāsu paletei:)

Misija pink & gold - izpildīta! rozā un zelta dekorācijas

Mūsu atklājums - krāsainas dzijas bumbiņas.

Ne reizi vien Jūs noteikti esat redzējuši šīs bumbiņas izmantotas kā mājas interjera apgaismojums. Tomēr šoreiz mēs izdomājām, ka šīs bumbiņas tikpat jauki izksatīsises arī kā galda dekors, lai aizpildītu šķietami tukšās vietas- un kā Jums patīk rezultāts?. Secinājums - no lietām tiešām var darīt brīnumus, ne tikai izmantojot tās tām paredzētaja veidā:) Baltas un rozā bumbiņas dažādos lielumos mēs likām burkās, bārstijām uz galda, dekorējām sienas un fotoattēlus, kā arī  starp tam vijīgi iepinām mūsu LED virtenes un likām tās uz galda – tās it visur izskatās forši!

Misija pink & gold - izpildīta! rozā un zelta dekorācijas

Man ir jau 18!  

... Šie ir svētki, kad gribas skaļi kliegt - lai visi to zina. Un te nu mēs uzdrīkstamies dekorācijās un noformējumā iekļaut arī šo zīmīgo skaitli “18”, lai tas ir redzams visiem.  Piemēram, ar lieliem zelta follija baloniem ciparu formā. Turklāt šie dekori vēl stāvēs ilgi un atgādinās par šo nozīmīgo pasākumu- tadēl šos var izmantot arī kā dāvanas :)

Misija pink & gold - izpildīta! rozā un zelta dekorācijas

Un ballīte var sākties. Daudzi apsveikumi, ziedi, smaidi, fotogrāfijas, atmiņas ... Un kur tad bez spēlēm un jautrībām uz deju plača :)

Ar nelielu humoru un neierobežotu radošumu jūs varat izveidot mīļus un skaistus svētkus. Un kā liekas Jums? Mūsu misija ir izpildīta veiksmīgi?

Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!