Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Kristību un kāzu dekorācijas - idejas

2018/09/21Party Inbox

Tas nav noslēpums, ka siltais sezonas laiks ir sākums skaisto un nozīmīgo svētku laikam - kāzu un kristību maratonam. Plānojot šādus pasākumus nepieciešams īstenot daudz pūļu lai atrastu atbilstošākās kāzu dekorācijas, bet ticiet, ka  katrai detaļai var sameklēt dažādas oriģinālas alternatīvas un idejas. :) Šoreiz novēlējumi- jo pilnīgi noteikti kāzas un kristības nevar iztikt bez apsveikumiem un laba vēlējumiem! Jā, tieši tā- arī šeit Jūs varat improvizēt un visi var atstāt novēlējumus ne tikai standarta viesu gramatā.

Kristību un kāzu dekorācijas - idejas

1. Laimes burciņa!?

Izklausās dīvaini? Un kādeļ nepamēģināt šādu kāzu dekorāciju? :) Turklāt visjaukākais ir tas,  ka pēc šiem nozīmīgajiem svētkiem ik dienas variet izņemt no burciņas pa sirsniņai un baudīt skaistos novēlējumus:) . 

2. Vēlējumu koks

Šī ir gluži kā kristību vai kāzu – “Ziemassvētku eglīte” :) !  Kariniet viesu novēlējumu kartiņas, bet neaizmirstiet parūpēties par sākotnējām etiķetēm vai kartēm, kuras izmantosiet novēlējumu rakstīšanai - galu galā, tas būs jūsu koks, kuram ir jāiederas Jūsu mājās :) 

Kristību un kāzu dekorācijas - idejas

3. “Jenga” – ne tikai spēle.

Kā vislabāk saglabāt vēlējumus bērniem?  Izmanto spēli!  Jenga koka stabs – oriģinālas novēlējuma kartiņas, un lieliska interejera detaļa- un protams jautra spēle :)

Kristību un kāzu dekorācijas - idejas

4. Neparastās kartiņas

Vai Jūs bijāt iedomājušies, ka novēlējumus var rakstīt uz vienkāršiem akmeņiem vai vīna korķiem! Vissvarīgākais, lai ir stilīgas idejas to salikšanai kopā vai gaumīgs stikla trauks, kurā tos visus salikt vienkopus. Izcila kāzu dekorācija.

Kristību un kāzu dekorācijas - idejas

5. Salieciet savus novelējumus kopā- puzlē!

Viesu uzdevums- rakstīt, savukārt Jūsējais – lasīt un likt kopā. Vai nav lieliska izklaide viesiem, kamēr tie gaida Jūs? Jums pēc svētkiem šis var kalpot gan kā sienas dekors, atmiņām pildīts, gan, protams, kā spēle. Spēle kā kāzu dekorācija - lieliski.

Kristību un kāzu dekorācijas - idejas

 6. Momenta fotoaparāta bildes

Ļoti oriģināls veids, kā saglabāt atmiņas ilgāk un tajā pašā laikā skatoties novēlējumus redzēt atraktīvus viesu foto. Jo viesi protams ir viena no nozīmīgākajām daļām ik katros svētkus. :) Ļaujiet viņiem uzņemt attēlu, un, no otras puses, personalizēt attēlu ar savu novēlējumu un parakstu. Fotogrāfijas pēcāk var savienot skaistā virtenē vai salīmēt albumā. Viennozīmīgi foto- ir ļoti svarīga kāzu dekorācija.

Kristību un kāzu dekorācijas - idejas

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!