Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

10 idejas dāvanu saiņošanai

2019/11/30Party Inbox

Katru gadu domā, kā neatstāt Ziemassvētku dāvanu izvēli, iegādi un saiņošanu uz pēdējo brīdi? Pirms Ziemassvētku dāvanu iesaiņošanas vēl jāpaspēj izvēlēties Ziemassvētku dekorācijas, ko celt svētku galdā, kad sagādāt svētku eglīti un kā saplānot apciemot visus mīļos? Ja nu mēs teiktu, ka Ziemassvētku dāvanu iesaiņošanai nav jābūt nepatīkamam un stresa pilnam notikumam? Esam apkopojuši 10 vienkāršas dāvanu iesaiņošanas idejas, kas Tavu svētku laiku padarīs vienkāršāku un harmoniskāku, liekot dāvanas saņēmējam būt patiesi iepriecinātam par maģisko iesaiņojumu.

10 idejas dāvanu saiņošanai

1.Plīša bumbiņas dekoros.

Mūsdienīgi dāvanu iesaiņošanas padomi liek atkāpties no tik ierastās dāvanu saiņošanas kastītē, kas ietīta dāvanu papīrā un pārsieta ar lielu lenti. Ir tik daudzi citi Ziemassvētku un Jaungada dāvanu iesaiņošanas veidi, kas patiesi pārsteigs dāvanas saņēmēju! Mums ļoti iepatikusies ideja par dāvanu rotāšanu ar plīša bumbiņām jeb pomponiem. Tās taču izskatās tik jauki, turklāt pieejamas visdažādākajās krāsās un izmēros, dažām pat pievienoti spīdumi! Aplīmē kastīti ar dažādas krāsas bumbulīšiem, veido no tām dažādus rakstus un ornamentus. Varbūt Tev ir dāvanu papīrs ar briedīti Rūdolfu? Ņem sarkano plīša bumbiņu un līmē katram virsū sarkanu, pūkainu degunu!

10 idejas dāvanu saiņošanai

2. Papīra salmiņi dāvanas noformējumā.

Vai zināji, ka dāvanu saiņošanā var izmantot arī papīra salmiņus? Mēs bijām patiesi pārsteigti, cik daudz un dažādos veidos dāvanu saiņošana Ziemassvētkos var tikt padarīta interesantāka ar papīra salmiņiem. Turklāt, cik gan dažādi papīra salmiņi ir atrodami! Strīpaini, punktaini, spīdīgi, krāsiani, taisni un lokani, lieli un mazi! Griez, veido, līmē formas un veido ornamentus vai vēl labāk - iesaisti arī mazos vecmāmiņas vai vectētiņa dāvanu saiņošanas procesā, tādā veidā šī dāvana vecvecākiem noteikti paliks atmiņā uz ilgu laiku! Aplūko vēl vairāk salmiņu Ziemassvētku dāvanu iesaiņošanas idejas internetā, iegādājies salmiņus un sāc saiņot!

10 idejas dāvanu saiņošanai

3. Dekoratīvas lentas un virvītes dāvanu saiņošanai.

Nu, protams, dāvanu iesaiņošanas idejas nevar pastāvēt bez lentiņām un pušķīšie! Šo dāvanu saiņošanas tehniku jau var saukt par klasiku, jo kas gan ir dāvana bez skaistas lentas, vai ne?  Tomēr neaprobežojies vien ar klasiski izmantoto veidu, kādā parasti dāvanas tiek saiņotas - lentīšu un dekoratīvo virvīšu klāsts paliek arvien plašāks un plašāks. Ja gribas, ko interesantāku, izvēlies, piemēram, tematiskas ziemassvētku lentas ar dažādām apdrukām – uzrakstiem, eglītēm, zvaigznītēm utt. Turklāt, no plānām lentiņām Tu vari veidot savu ornamentu, galvenais nepieciešams mazliet pacietības. Tāpat, arvien biežāk Ziemassvētku dāvanu saiņošanai lentīšu vietā izmanto dabīga izskata virvītes – vairākos slāņos, pat mazliet pavirši – izskatās iespaidīgi. Ja vēlies ātrākus rezultātus, izmanto pašlīmējošās dāvanu lentas.

10 idejas dāvanu saiņošanai

4. Personalizētie dāvanu iesaiņojumi.

Ko mēs ar to domājam? Tas var būt melns krītpapīrs, kurā iesaiņojat Ziemassvētku dāvanas, vai krītpapīra etiķetes, kuras ar krītiņiem personalizējat. Atrodi kādu vienkrāsainu dāvanu papīru un ļauj mazajiem izpausties as krāsainiem zīmuļiem, tādā veidā dāvanu saņēmējam padarot vēl īpašāku! Mēs gan brīdinām, iespējams zīmējums būs sanācis tik mīļš, ka dāvanu nemaz negribēsies plēst vaļā. Tikpat lieliski vari veidot iesaiņojumu arī no “burtu jūkļa”, kurā ir iepīts dāvanas saņēmēja vārds – un apvilkt šo frāzi :) Turklāt, šeit atkritīs arī process ar lapinu līmēšanu, lai atcerētos, kura dāvana būs kuram! 

10 idejas dāvanu saiņošanai

5. Mazas lietas, lielam efektam.

Kā jau iepriekš minējām, runājot par plīša bumbiņām, nebaidies dāvanas aplīmēt un dekorēt ar dažādām detaļām. Veido savu mazo pasaku pasauli un fantāzijas lidojumu uz dāvanas papīra. Aplīmē dāvanu ar viesībām paredzēto “galda konfetī”, dažādi izgriezumi – sniegpārslas, zvaigznītes, eglītes vai pat palmu lapas. Protams, neaizmirstam arī par uzlīmēm, kurām papildus vairs nebūs jādomā par to, kādu līmi labāk izvēlēties :) Izvēloties vienkrāsainus dāvanu papīrus un dekorējot to pašam, saņēmējam dāvana noteikti liksies personiskāka, jo būs skaidri redzams, ka esi veltījis tam laiku un uzmanību :)

10 idejas dāvanu saiņošanai

6. Dabas veltes dāvanas iesaiņojumā.

Izmantojam dabiskus materiālus un iztiekam bez lentēm un spīguļiem. Derēs vienkāršs papīrs, kokvilnas lentes, auduma gabali, mežģīnes, kā arī dažādas dabas materiālu detaļas, kur tad bez tā! Tas ir neaprakstāmi, cik kreatīvi Tu vari izpausties, veidojot Ziemassvētku dāvanu iesaiņojumu no dabīgiem materiāliem. Mēs nerunājam tikai par čiekuriem vai egles zariņiem, kuri iestrādāti dāvanas lentā. Jebkurš dabas veltes brīnums, pārvērsts dekorā – izskatīsies lieliski. Izkaltētas apelsīna vai cotrona miziņas, zīles, dažādi ogu zariņi un pat valriekstu čauliņas. Te gan tev būs nepieciešama līmpistole, bet tā noteikti mūsdienās vairs nav problēma :) Uz mežu, vecmāmiņas pieliekamo un aiziet!

10 idejas dāvanu saiņošanai

7. Iesaiņojums  - kā tēls.

Šis dāvanu iesaiņošanas veids īpaši varētu patikt mazajiem, turklāt, kā tēlu varam veidot arī dažādus dāvanu maisiņus. Ņemam visparastāko ietinamo papīru, iesaiņojam kastīti, zīmējam uz krāsainajiem papīriem austiņas, vaidziņus,smaidiņus, ragus, acis, griežam ārā, līmējam un veidojam. To pašu darām ar maisiņiem un veidojam mīļus tēlus :)

10 idejas dāvanu saiņošanai

8. Etiķetes un vārda kartītes ziemassvētku dāvanām.

Klasiski, bet skaisti un mīļi. Dažādās krāsās, formās un lielumos.  Neliela kartiņa, kura pārsvarā jau būs ievērta skaistā aukliņā un viss kas ir jāizdara Tev – tikai jāieraksta saņēmējs. Arī šajā gadījumā vienmēr vari izvēlēties gan delikātas – vienkrāsainas etiķetes, kā arī tematiskus Ziemassvētku aksesuārus, lai piešķirtu vairāk svētku raksturu :)

10 idejas dāvanu saiņošanai

9. LED lampiņas dāvanas saiņojumā.

Ar šo ideju stāsts ir interesantāks, jo  ideja radās svētku ekspertiem, salonā mainot iksezonas dekoru, ieliekot uz baterijām darbojošos LED virteni kastē un nejauši pa virsu saliekot citus dekorus. Radās ideja, jo izskatījās apburoši. Iedomājies pārsteigumu, kad atverot savu dāvanu kasti,  pirmais ko ieraugi ir no kastītes ārā starojošā gaisma :) Turklāt tās darbojas uz baterijām, un darbojas tiešām ilgi un saņēmējs tās pēc tam var izmantot kā dekoru arī savās mājās :)

10 idejas dāvanu saiņošanai

10. Dāvana caurspīdīgā celofāna maisiņā.

Nav noslēpums, ka Ziemassvētki ir tie svētki, kad kā simboliskās dāvaniņas bieži vien tiek izvelēti dažādi mājās gatavoti gardumi – tai skaitā piparkūkas, trifeles un kēksiņi.  Ņemot vērā, ka šie gardumi parasti tiek veidoti skaisti un tematiski, tad grēks būtu tos paslēpt necaurspīdīgā kastē, vai ne? :) Mēs ieteiktu izvēlēties  atvērta veida uzkodu kastīti, uzkodu trauciņu, kuru liekam celofāna dāvanu maisiņā vai tinam celofāna ietinamajā papīrā. Un tad jau tālāk, protams, atkal vari izpausties ar jau iepriekš pieminētajiem dekoriem, lentām, dabas veltēm, etiķetēm un tā tālāk.

10 idejas dāvanu saiņošanai

Nereti saņēmējam interesantāks par spožām un dārgām lentēm šķiet neierasts iepakojums, ja dāvana iesaiņota ar izdomu. Šim nolūkam var izmantot, piemēram, avīžpapīru, senas nošu lapas, veca kalendāra lapas, senas afišas un tamlīdzīgi! Mēs zinām, ka nu Tev ideju pietiks! Lai  čaklas rokas  un bagāta fantāzija dāvanu izvēlē un saiņošanā, draugi! 

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!