Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ceriņu lillā krāsas dekorāciju un lieldienu improvizācija

2018/09/21Party Inbox

Ceriņu lillā krāsas dekorāciju un lieldienu improvizācija

Šogad mēs pamēģinājām "aizbēgt" no ierasto tulpju un Lieldienu olu dekorēšanas - izvēloties atspirdzinošo ceriņu lillā krāsu, pavasarīgi dzelteno , iespējams, ieturot nedaudz Provansas stilu. Lieldienu galdu protams nevarējam izrotāt bez ziediem – svaigi zaļais un saules dzeltenais atdzīvina mūsu svētkus, kurus uzsveram arī kā akcentus, kuri tik ļoti labi “spēlējas” ar citiem akcentiem-salvetēm , dzērienu salmiņiem un svecītēm.

Ceriņu lillā krāsas dekorāciju un lieldienu improvizācija

Lai neaizmirstu, ka svinam tomēr Lieldienas, izmantojām arī atbilstošus akcentus - koka, vaska dekorācijas un protams šokolādes zaķa iesaistīšanu, kuru tā vien kārojas apēst. Protams, mēs esam izmantojuši arī šī gada jauno atradumu- no diegiem darinātās bumbas - kuras veiksmīgi aizpilda mūsu galda tukšās vietas. Skaisti - pāris krāsas, daži olīvtoņa akcenti, un esam pārliecināti, ka atradīsi savās mājās vēl kādus piemērotus ziedu dekorus - un savu Lieldienu galdu padarīsi neparasti skaistu un svaigu . Lai Jums mājīgi un krāsaini svētki! :)

Ceriņu lillā krāsas dekorāciju un lieldienu improvizācija

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!