Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Helovīns!

2020/10/22Party Inbox

Helovīns!

Vai esat kādreiz aizdomājušies, ka tieši rudenī mums ir vismazāk svētku?

Ziemā mēs visi svinam Ziemassvētkus, Jauno gadu, Valentīndienu,  pavasarī - Lieldienas, vasarā – Jāņus un rudenī mums nav svētku, kas ļautu izrauties no ikdienas rutīnas. Tad kāpēc gan nesākt svinēt Helovīnu? Daudziem šie svētki šķiet nepazīstami, jo tie ir pārņemti no Amerikas Savienotajām Valstīm, taču atzīsim, ka svētku nekad nebūs par daudz!

Katrs svētku laiks prasa īpašu gatavošanos - Helovīns nav izņēmums. Īpaša gatavošanās svētkiem prasa daudz laika un enerģijas, tāpēc pārvērt šo gatavošanās procesu interesantāku un radošāku, lai nav garlaicīga! Gatavojoties Helovīnam, ir tikai viens vienkāršs noteikums - jo briesmīgāk, jo labāk!

 

Daudzi uzskata, ka Helovīni ir bērnu un pusaužu svētki, taču tā nebūt nav - tos var svinēt jebkurā vecumā! Veidojot Helovīna svētku ballites noformējumu ir daudz un dažādas iespējas, idejas, krāsas un dekoru kombinācijas.

Lai arī gada baisākie svētki ir saistīti ar oranžo krāsu, to ne vienmēr ir nepieciešams iekļaut, var izvēlēties melnos, pelēkos, zeltītos un lillā toņus, bet, ja vēlaties – droši!

Helovīns!

Aktuālie galvaskausi galda noformējumā!

Tajā dominē galvaskausi: visdažādākie izmēri un toņi. Galvaskausus var izkaisīt pa visu galdu, pat popkornā jūs tos varat salikt! Nebaidieties izmantot galvaskausus arī ēdienu dekorēšanā, tas piešķis papildus baisumu un oriģinalitāti. Izvēloties šādu svētku galda noformējumu, galvenajam akcentam jābūt galvaskausiem, taču ir ļoti svarīgi ari ar tiem nepārspīlēt, tāpēc nebaidieties izmantot arī citus Helovīna dekorus iespaidīgam galda noformējumam, piemēram: sikspārņus, zirnekļus, zirnekļu tīklus utt. Un, ja jūs vēlaties piešķirt īpaši efektu Helovīna svētku galdam, tad varat izmantot tumšākas krāsas, saplēstus galdautus, un, ja jums to nav, tad izvēlieties marli.

Helovīns!

Citi Helovīna galda noformējuma dekori!

Vai jums mājās ir vecas grāmatas vai fotogrāfijas? Lieliski! Jūs tās varat izmantot, veidojot galda vai noformējumu. Grāmatu var izmantot kā paliktni, uz kuras novietot uzkodas vai vienreizējās lietošanas traukus. Un vecās fotogrāfijas – ielikt baisi dekorētos rāmjos un likt uz galda! Taču, ja jums nav vecu fotogrāfiju, tad noteikti var izmantot internetā atrastās vecās fotogrāfijas.

Helovīns!

Helovīna ballītes uzkodas!

Kas ir Helovīna ballīte bez uzkodām? Tos arī, protams, var baisi dekorēt! Tie var būt: dažādi dekorēti kēksi, cepumi, konfektes un citi gardumi. Un, ja jums nav iedvesmas ēdiena dekorēšanā, izvēlieties jau kādus izdekorētus gatavos ēdienus, piemēram, krāsainu popkornu! Vēl var droši dekorēt ar kādu gumijas zirnekli un jums būs baiss Helovīna ēdiens.

Helovīns!

Apgaismojuma elementi!

Vēl viens lielisks veids, kā atdzīvināt svētku galdu, ir gasmas dekori, kas izskatās satriecoši gan dienā, gan naktī. Lai gan Ziemassvētku laikā esam pieraduši izmantot gaismu virtenes, taču pareizi izvēlētas LED lampiņu virtenes, ir lielisks risinājums arī Helovīnam. Un, ja jums nepatīk LED gaismas dekori vai jums nav bijis laika tos iegādāties, tad izvēlieties sveces - jūs varat tās dekorēt ar zirnekļu tīkliem vai vienkārši uzklāt uz tām sarkano vasku vai kādu krāsu.

Helovīns!

Svētku telpas dekorācijas!

Dekorējot Helovīna svētku ballītes telpu, var izpausties bez gala, jo, kā jau minējām gatavojoties Helovīnam, ir tikai viens vienkāršs noteikums - jo briesmīgāk, jo labāk!

Telpu dekorēšanā var izmantot dažāda izmēra dekorācijasbalonus, zirnekļa tīklus, galvaskausus, vēdekļus, sienas karināmās dekorācijas un citus orģinālus dekorus, var izmantot arī lielizmēra dekorus – raganu, spoku, mūmiju un citu baisu tēlu lielizmēra dekorācijas, un, protams, kā tad bez skeleta! Lai piešķirtu patiesu efektu lielizmēra dekorācijām, tad var izvēlēties interaktīvas dekorācijas, kas kustās un skan!

Helovīns!

Helovīns!

Sevis dekorēšana!

Protams, nevajag aizmirst par sevi – jo Helovīns ir tie svētki, kad var izpausties sava tēla radīšanā. Lai radītu iespaidīgu tēlu var izmantot  sejas grimu, parūkas un baisas maskas, dažādus aksesuārus un kostīmus.

Helovīns!

Halovīni ir lieliskas brīvdienas, kas var pulcēt visu ģimeni un draugus, un dažreiz arī kolēģus – gluži tāpat kā cietos ierastajos svētkos, tajos var izklaidēties un atpūsties. Lai gan bieži vien mēs baidāmies izkļūt no ierastā un izmēģināt jaunas lietas - no Helovīnam nav jābaidās! Sākt vienmēr ir vissarežģītāk, bet, mēģinot un darot, rodas aizrautība, un gribās šos svētkus svinēt atkal un atkal!

Ak, mēs ceram, ka mūsu īstenotās dekorēšanas ideja jūs iedvesmos svinēt šos svētkus, un radīt baisu svētku noformējumu!

Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!