Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Spīdīgi sudrabotās ziemassvētku dekorācijas

2018/08/21Party Inbox

Ir pienācis tas laiks, kad staigājot pa ielām, ikkatram veikalam ir skaisti noformētie ziemassvētku skatalogi, mājām mirgojošie un izgaismotie logi, un likumsakarīgi, ka arī Jums rodas dažādas idejas par sava mājokļa dekorācijām, rodas idejas par svētku galda dekoriem un  noformējumu utt. Tad nu arī mēs dekorējam savu ziemas galdu. Šoreiz izvēlamies absolūti apburošo mirdzošo sudraba krāsu un košo okeāna zilo toni. Skatīsimeis kas mums ir sanācis! Veidojam noskaņu arī savās mājās:)

Spīdīgi sudrabotās ziemassvētku dekorācijas

KOKA AKCENTI

Šajā gadījumā mēs izmantojām koka paplātes-ripas. Šīs ripas, mūsuprāt, rada ļot naturālisku kopskatu, kas ziemassvētkos ir ļoti nepieciešams.  
Turklāt tie lieliski sader kopā ar košajām krāsām tās padarot mazliet mierīgākas.  
Šādi koka paliktņī lieliskinoderēs gan dažāsu uzkodu  pasniegšanai ganvienkārši dažādu dekorāciju novietošanai. 
Tikpat komforto skatu rada arī mūsu sudraba nokrāsotie čiekuroi un zīles! 
Un protams, par sniega bumbu pat nerunāsim- mūžam nezūdošā vērtība gadiem ejot :) Arī mūsu gadījumā iederas perfekti:)  

Spīdīgi sudrabotās ziemassvētku dekorācijas

SPĪDĪGĀS DETAĻAS

Ziemassvētku laiks pilnīgi noteikti ir tas laiks, kad gribas vairāk gaismas un spīduma!

Mēs esam izvēlējušies šo spīdīgo sudraba galdautu,  kurš, izvietotās dekorācijas padara pat vēl īpašākas un svinīgākas :) 

Mazliet pieturoties pie standartiem, esam izmantojuši arī spīdīgas eglīšu mantiņas- turklāt mazliet citādākā izpildījumā- skaisti vai ne? 

Runājot par gaismas efektiem- protams, fantastiskās  LED gaismiņas, kuras izkārtotas gaumīgi vijoties caur visām dekorācijām, un aiz košās krāsas dzērienu trauka – izceļot tā krāsu un padarot mazliet brīnumainu :) 

P.S. Atklāsim noslēpumu ka dzēriena krāsu mēs ieguvām ar  Blue Curacao sīrupa palīdzību :)

Spīdīgi sudrabotās ziemassvētku dekorācijas

NIEGOTĀS DETAĻAS

Ir tomēr skumji, ka pēdējā laikā arvien biežāk mums ir jāiztiek bez baltā ziemas brīnuma ziemassvētkos, bet mēs ieteiktu to uz kādu mirkli aizmirst un uzburt savu ziemu ar dažādām sniegotām dekorācijām! Mēs centāmies šādus dekorus izmantot! Uz galda izmantojam sniegpārslas formas konfetti, bet protams, Tu tos vari darināt arī pats veidojot tās dažādās formas un izmēros :) Sniega akcentam izmantojam arī šķīvīšus ar uzdrukām un arī karināmas dekorācijas virs galda.

Spīdīgi sudrabotās ziemassvētku dekorācijas

Šāda veida galda dekori ir piemēroti Jūsu ziemassvētku bagātā galda izcelšanai, bet lieliski iederēsies arī dzimšanas dienām ziemā vai vienkārši ģimenes vakariņās:) Izmēģiniet arī Jūs!

Spīdīgi sudrabotās ziemassvētku dekorācijas

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!