Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Vitamīnu deva vai citronu dzeltenas dekorācijas?

2018/08/21Party Inbox

Ja pēc ziemas aukstā un drūmā laika ir  beigušās idejas par to, kā iepriecināt sevi un nedēļas nogalē uzņemt draugus, kurus sen neesat satikuši – jūs varat izmantot šo  "vitamīnu"  galda dekorēšana ideju.  Nav sarežģīti , ļoti vienkārši īstenot, kā arī tiešām "salds" acīm. Vai varbūt pareizāk būtu teikt - "saldi skābs"? Bet par visu no sākuma.

Citronu dzelteni un tirkīza  zilgani akcenti.

Uzkodu galdam nav nepieciešamība pārspīlēt ar krāsainajiem akcentiem. Mēs parasti izvēlamies  divus līdz  trīs toņus no kuriem veidojām savu svētku akcentu. Šoreiz izvēlējāmies citrona dzelteno un tirkīza zilo. Šie divi toņi, mums pašiem par pārsteigumu – kopā draudzējas superlabi :) Veidojot kompozīciju, mēs sapratām,  ka šīs krāsas pat lietainā dienā ienesīs nedaudz tropisku noskaņojumu Tavās mājās :)

Vitamīnu deva vai citronu dzeltenas dekorācijas?

Arī uzkodām ir krāsas!

Katrā ballītē, vairāk vai mazāk, bet ir uzkodas vai kas cits uz kārā zoba liekams - tādēļ mums neliels ierosinājums- kadēļ gan uzkodas nepārvērst dekorā- garšīgā dekorā? Mēs tā darām un improvizējam ar “citrona krāsu”, izvēloties šādas krāsas uzkodiņu. Protams, nav viegli atrast uzkodas tieši šādā tonī, tomēr ne vienmēr vajag meklēt īpašus kulinārijas brīnumus, tāpēc mēs izvēlējāmies, nu jau plaši pazīstamos desertus- macaroonus, un mums veicās jo tie bija izcilā tonī, un pieskaņojās pie mūsu svētkiem.. Bet šeit lieliski iederētos arī dzeltenie tomāti, dzeltenie āboli, banāni, vīnogas, dražejas utt. Neaimirsti par uzkodu kastītēm un dažādiem trauciņiem.

Vitamīnu deva vai citronu dzeltenas dekorācijas?

Kur gan bez galvenajiem varoņiem- citroniem?

Šoreiz mēs gribējam izmantot daudz saules, izgaismot svētkus. Mēs taču visi zinām, kāda bagātība ir C vitamīns, turklāt, tieši pavasarī tas trūkst visvairāk. Tieši tādēļ mēs lielāko uzsvaru likām uz spilgti dzeltenā citrona krāsas dekorācijas  akcentiem. Mazi, lieli, sagriezti un veseli, ūdenī un vienkārši uz galda, svaigi un kaltēti. Šādas žāvētas citrona šķēlītes ļoti labi izskatīsies arī savienotas vienā virtenē- pamēģini. Ticiet, ka vēl jaukus akcentus  šajos toņos Tu atradīsi arī mājās, parokoties dziļākos plauktos! :) 

Vitamīnu deva vai citronu dzeltenas dekorācijas?

Kā lielisks krāsu paspilgtinātājs var nākt palīgā arī mūsu 27 krāsu gammas salvešu plaukts! 

Novēlam Jums vitamīniem bagātu pavasari! :) 

Vitamīnu deva vai citronu dzeltenas dekorācijas?

Vairāk ideju
Pašu darinātas balonu virtenes Pašu darinātas balonu virtenes
2020/11/04
Party Inbox
Rudens krāsu svētku dekori Rudens krāsu svētku dekori
2018/08/21
Party Inbox

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!