Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Kad gudrības ar svētkiem satiekas- ballīte “mana ābece”

2018/08/21Party Inbox

Un jau atkal mūsu svētku eksperti ir iemēģinājuši savu roku un parbaudījuši savu māksliniecisko domāšanu, palīdzot tapt vienai varen košai ballītei, kuras jubilāre ir meitenīte, kura tikko ir uzsākusi skolas gaitas un ir absolūtā sajūsmā par to, kas atklājas skolas telpās- tik daudz ciparu, burtu, jauniepazītu radību un gudrību :) Un, akvai, to sajūsmu- par pirmo lielo mugursomu un skolas skaļajiem zvaniem, kuri sauc uz klasi – kur protams gaida daudz jaunu draugu- klasesbiedru :) Tad nu lai top ballīte “Uz skolu”. Šai tēmai šoreiz esam izvēlējušies miksēt saulaini dzelteno krāsu ar neitrāli-nopietno krāsu salikumu- melnbaltais.

Kad gudrības ar svētkiem satiekas- ballīte “mana ābece”

TEMATISKIE “SKOLAS” AKCENTI

Sāksim ar pašu galveno! Pirms sākt visu dekorēt, no sākuma meklējam, kādas opcijas ir ballītes dekoros iepīt kautko, kas asociējas ar skolu, nezaudējot pozitīvo koptēlu :) Lielākais pluss mūsu izvēlētajai tēmai ir tas, ka nav nekādu noteikumu- vai konkrētu krāsu- vienkārši ļauj vaļu fantāzijai :)  Un kas gan var būt labāki akcenti par burtiem un cipariem?  Un vai Tu pamanīji cik daudz sīko elementu ar šiem simboliem esam paslēpuši šajā svētku vietā? :) Izvēlējāmies stilīgas izgaismotas laterniņas burtu formā un dekorējām ar cipariem arī mūsu melnbalto sienu. Šos simbolus akcentējām ar mums jau iecienītajām LED lampiņu virtenēm. Tematiskos akcentus nelikām lielus, lai arī mazākajiem viesiem ir interesanti tos atrast un izpētīt!

Kad gudrības ar svētkiem satiekas- ballīte “mana ābece”

MELNBALTAIS ŠARMS STARP KOŠI DZELTENO.

Koši dzeltens ir forši, bet, izvēloties tik pamanāmu krāsu, mūsuprāt ir svarīgi kombinēt to ar kautko, kas ir neitrāls, un mazliet nomierina visu kopskatu, turklāt,  jubilāre ir jau “liela” skolniece – un ar vienkārši koši rozā vai koši dzeltenu mēs vairs cauri netiksim :) Tad nu “walā”- krāsas, kas atgādina skolas melno tāfeli un baltos krītus - melnbalti strīpainais šoreiz ir mūsu izvēle, turklāt tas ļauj pārējos dekoros izmantot arī vienkārši melno vai balto un tas ar kopskatu spēlējas kopā izcili. Vai spēj noticēt, ka mūsu strīpainā siena ir visparastākais, melnbaltais galdauts? Tā tas ir un izskatās tiešām- super! Un kurš teica, ka virtenes var izmantot tikai telpu dekorēšanai? Mēs to šoreiz izmantojam galda akcentēšanai- melnbaltā virtene itin labi mums šoreiz palīdzeja. Arī viesu dāvaniņas saiņojam melnbaltos dāvanu maisiņos :)

KUR GAN BEZ BALONIEM?

Protams, kas gan ir ballīte bez baloniem. Šoreiz balonus dekoros esam izmantojuši pavisam nedaudz- neveidojot virtenes, makoņus vai lielo folija ciparu kompozīcijas. Pavisam vienkārši- dažādos līmeņos sakārtoti baloni, kurus arī dekorējam ar sīkiem akcentiem, kas atgādina par mūsu tēmu. Vai pamanīji, ka arī šeit esam izmantojuši mūsu iepriekš minētos cipariņus? Pavisam vienkārši tos pievienojam pie balonu lentām :) Mazs, bet efektīvs akcents :) Lai mazākajiem viesiem pārsteigumu vairāk, veidojām arī “bubble” balonu , kurā ievietojām iekšā daudz mazu balonu! Šis nudien bija brīnums pašiem mazākajiem :)

Kad gudrības ar svētkiem satiekas- ballīte “mana ābece”

KOŠI DZELTENIE SAULES DEKORI

Un tad nu atliek izlemt- kā izmantot mūsu izvēlēto košo saules krāsu :) Tākā balonus šoreiz izmanotojām mazāk, tad ļoti bagātīgi šoreiz esam izmantojuši papīra dekorācijas visdažādākajos dzeltenajos toņos un arī formās :) Un šie dekori tiešām ir burvīgi- tik viegli lietojami un visu ballītes laiku pie mazākā vējiņa tie mainīja savu novietojumu un padarīja gaisotni tik vieglu :) Neatkarīgi no laikapstakļiem ārā, mēs šoreiz panācam saulainas dienas efektu mūsu telpās :) Pirmās skolas gaitas asociējas ne tikai ar cipariem un burtiem, bet arī dažādu formu, līniju , zīmējumu zīmēšanu – tadēļ izmantojam dažādus uzkodu trauciņus ar zigzag rakstu, uzkodu kociņus ar punktiem, salvetes- melnbaltas ar līnijām utt . Šajos toņos izvēlējāmies arī šo svētku grezno torti! Nekas pārspīlēts, vai personalizēts, bet tieši tas bija tas, kas mums vajadzīgs. Kā mēs jokojām -  tā iederās tik perfekti, ka varētu būt arī kā dekora elements – ja vien tā nebūtu gardām mutēm likvidēta :)

Kad gudrības ar svētkiem satiekas- ballīte “mana ābece”

JAUNU SKOLNIEKU IZKLAIDES

Mūsu tēmu izmantojām netikai galda un telpu dekoros, bet veidojām arī skolas programmu. Ar “rotaļu” mācību stundām, uz kurām, kā īstā skolā bērnus saucam uz “klasi” ar mācību zvanu :)

Ar aizvērtām acīm mazajiem  viesiem vajadzēja atpazīt dažādas sadzīves skaņas, un aizvērtām acīm pēc smaržas atpazīt dažādus pārtikas produktus:) Izzinājām pasauli! Protams, kā jau skolā- mēs daudz zīmējām, līmējām un krasojām :)  Protams, arī sporta stunda, kurā bērniem ar dažādu līdzekļu palīdzību, izņemot rokas,  vajadzēja kastē dabūt iekšā mazos baloniņus. Ballīte bija pilna spalgu smiekliņu un prieka! Un, akvai, cik mums liels prieks bija baudīt, ar kādu sajūsmu viņi vēro un dara lietas, kas mums liekas pašsaprotamas :)

Kad gudrības ar svētkiem satiekas- ballīte “mana ābece”

Kopumā, mūsu ballīte ir izdevusies uz visiem 100 un mazā jubilāre vēl ilgi runās par savu lielo dzimšanas dienas notikumu :) Ceram, ka arī Jums noderēs kautkas no mūsu izklāstītā pieredzes ceļojuma krāsās un tēmās!

Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!