Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Oriģināla celtniecības tēma dzimšanas dienaii

2018/08/21Party Inbox

Rūca rūca motoriņš jeb oriģināla celtniecības dzimšanas dienas tēma

Domājams, grūti būtu rast puisēnu, kas nejūsminātos par automobiļiem un traktoriem: vieni nevar atraut acis no spilgtu krāsu sporta mašīnu modeļiem, citi apbrīno kravas auto un klusībā sapņo, ka izauguši varēst sēsties pie to stūres. Varbūt arī ka vecākus tādi atvases plāni nebūt nesajūsmina, bet hobiji paliek hobiji, un tie var tapt par iespaidīgu dzimšanas dienas svinību tēmu. Tā notika arī šoreiz – jubilārs bija ļoti sajūsmināts par dzeltenajiem CAT buldozeriem un citu celtniecības tehniku, tāpēc apsvērt citu dzimšanas dienas tēmu nemaz nevajadzēja.

Oriģināla celtniecības tēma dzimšanas dienaii

Bērna dzimšnas dienai nav obligāti jābūt visās varavīksnes krāsās

Dažkārt vecākiem liekas, ka bērna dzimšanas dienai jābūt ļoti krāsainai, tāpēc viņi pērk visdažādāko krāsu balonus, rotājumu vītnes, traukus un citu dzimšanas dienas atribūtiku. Tā rīkoties nav obligāti, jo, kaut arī svētki ir paredzēti bērniem, ir pietiekami izvēlēties divas vai trīs krāsas kā pamata akcentus. Mazliet paskatoties idejas internetā nospriedām, ka celtniecības tēmai ideāls būs dzeltenās un melnās krāsas duets. Melnās? Kā bērna dzimšanas dienā var iekļaut melno krāsu? Iespējams tādi vai līdzīgi jautājumi radās ne vienam vien – jo melnā krāsa visbiežāk asociējas ar pieaugušu cilvēku svētkiem un svinīgumu. Tomēr tā nav gluži taisnība, drīzāk gan – iesakņojies stereotips. Melns – tā ir klasiska, unikāla krāsa, kas piestāv visam. Savienojot šo krāsu ar izteiksmīgi dzelteno un pievienojot mazliet fantāzijas, var iegūt patiesi apstulbinošu un uzjautrinošu rezultātu. Un tieši tads arī vajadzīgs, vai ne 

Oriģināla celtniecības tēma dzimšanas dienaii

Oriģināla celtniecības tēma dzimšanas dienaii

Galda dekorēšana – celtniecības laukums

Bērna dzimšanas dienas galda dekorēšana ir uzdevums fantāzijai, te nav nekādu stingri noteiktu etiķetes normu, kas jāievēro. Vienīgais obligātais nosacījums ir drošība, tāpēc šai dzimšanas dienai izvēlējāmies tematiskos papīra traukus, ko kombinējām ar vienkrāsas dzelteniem un melniem traukiem. Tematiskie trauki piedod galdam bērnišķīgu rotaļīgumu, kamēr vienkrāsainie palīdz ieturēt vienotu svētku tematiku.

Par cik svētki norisinājās bērnu rotaļu istabā, tad vietu papildus dekorēt nevajadzēja. Bet vienalga gribējām, lai svētku galds būtu vēl īpašāks, neparastāks, tādēļ to papildus izgreznojām ar pašu radītām galda kartēm un dzērienu pudeļu etiķetēm ar jautriem uzrakstiem, kā piemēram “Degviela”, “Betona maisījums” u.c. Šie mazie akcenti brīnišķīgi iekļāvās svētku tematikā un patīkami pārsteidza un uzjautrināja dzimšanas dienas viesus. Ir vērts pieminēt, ka galda dekorēšanā piedalījās arī pats jubilārs, kurš ar prieku piekrita aizdot savas rotaļlietas – smago automašīnu modeļus un dzeltenus spēļu spainīšus. Šīs spēļmantiņas uz galda radīja rotaļīgu un nenopietnu atmosfēru. Kā arī pašam jubilāram bija patīkami, kad mīļotās rotaļlietas piedalījās svētku radīšanā.

Oriģināla celtniecības tēma dzimšanas dienaii

Lai našķi “neizkristu” no kopējā konteksta

Našķus viesiem izvēlējāmies par daudz nenoklīstot no celtniecības dzimšanas dienas tēmas. Izvēlējāmies vieglas uzkodas, ko  viegli un ērti ēst ar rokām un kas būtu atbilstošas krāsu ziņā – brūnas vafeles, kraukšķīgas nūjiņas, popkornu un tmldz. Protams, lielāko uzmanību izpelnījās galda “nagla” – torte, kuras virspusē spilgti dzelteni ekskavatori ara šokolādes “jaunzemi”. Tādējādi dzimšanas dienas cienasti ne vien lieliski saderēja ar celtniecības tēmu, bet arī tapa par iespaidīgiem un garšīgiem galda dekorēšanas akcentiem.

Nodarbes bērniem

Ļoti bieži, gatavojoties dzimšanas dienas svētkiem, sanāk ne vienu dienu, un dažkārt pat nakti, lauzīt galvu par to kā izklaidēt bērnus, kādas nodarbes izdomāt, kad viesiem būtu interesanti un viņi labprāt piedalītos spēlēs un citās nodarbēs. Šoreiz izkaidējošās nodarbes papildus izdomāt nevajadzēja, jo bērnu rotaļu istabā bija pilns ar slīdkalniņiem, bumbām un visdažādākajām trepēm un virvēm, kas nodrošināju bērnu pastāvīgu aizņemtību.

Saka, ka svētki nāk un iet, bet atmiņas, it īpaši priecīgas, paliek ilgi. Tieši tāpēc, lai svētku viesi vēl ilgi atcerētos šo īpašo celtniecības dzimšanas dienu, viņiem tika pasniegtas piemiņas dāvaniņas – mūsu pašu oriģināli iepakotas mini kravas mašīnītes. Liekas, sīkums, bet noskaņo patīkami, vai ne?

Oriģināla celtniecības tēma dzimšanas dienaii

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!