Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Līgo dekorācijas – svētku ekspertu ieteikumi

2018/08/21Party Inbox

Līgo svētku dekorācijas - LED lampiņas

Lai gan ir klāt visīsākā gada nakts un par tumsas iestāšanos nav jāuztraucas, tomēr papildus ugunskura iedegšanai iesakām izmantot arī citus gaismas elementus, it seviški ja svētku norise plānota dārzā zem klajas debess. Var šķist, ka tie jau tādi nieki vien ir, bet tieši šādi gaiši Līgo dekori palīdzēs radīt atbilstošu un svinīgu atmosfēru. Tādi Līgo rotājumi kā LED lampiņas var radīt maģisku noskaņu, turklāt arī palīdzēt viesiem orientēties svinību norises vietā. Tā vietā, lai uz Līgo galda izvietotu sveces, piepildi burciņas vai pudeles ar LED virtenēm, veidojot maigu noskaņu, turklāt Tev nevajadzēs uztraukties, ka vējš sveces nopūtīs vai kaut kas varētu aizdegties. Tāpat vari izmantot šādu mākslīgo apgaismojumu, izrotājot koku zarus, kā arī novietojot LED sveces nozīmīgās svētku norises vietās, palīdzot viesiem orientēties tumsā. 

Līgo dekorācijas – svētku ekspertu ieteikumi

Līgo noformējums, izmantojot stikla dekorācijas

Lai gan bieži kā Jāņu dekorācijas izmantojam dažādas māla krūkas un vāzes svaigo jāņuzāļu pušķu izvietošanai, tomēr Līgo rotājumiem varam izmantot arī citus stikla traukus ne tik tipiskā un ierastā veidā. Teiksim, izmanto vīna pudeles kā svečturus, stikla burciņas kā mazas laternas, ko sakarināt koku zaros ap svinību vietu. Tāpat Jāņu dekori var būt izvietoti stikla bumbās, ko vari iekarināt virs galvenā svētku galda, radot pavisam interesantu un nekad neredzētu Līgo galda noformējumu.

Līgo dekorācijas – svētku ekspertu ieteikumi

Šos pašus stikla traukus un burciņas, kas atrodamas ikvienā virtuvē, var izdekorēt ar mežģīnēm un lentītēm, lai veidotu vienotu Līgo dekoru stilu. Ievieto 
tajās margrietiņas, rudzupuķes, ozolu zarus un papardes, kas ir neatverama Līgo svētku sastāvdaļa. Liec ziedus iepriekš minētajos traukos, vāzi liec uz gaumīga koka paliktnīša un svētku noskaņa būs uzburta. Papildus stikla burciņām vari dekorēt arī skārda bundžiņas, kas arī labi iederēsies lauku vidē un izskatīsies īpaši labi, kad izdekorētas ar lina auduma lentu. 

Līgo dekorācijas – svētku ekspertu ieteikumi

Mākslīgie augi, papīra rotājumi kā Līgo svētku dekori

Arī mākslīgie augi, ziedi un papīra rotājumi var kalpot kā skaists Līgo noformējums. Sakar apkārt papīra dekorācijas un bumbas dažādās krāsās vai pieturies pie zaļajiem un baltajiem toņiem, kas jau ierasti. Sameklē kādus gaumīgus ziedus un dekorācijas, kuras izvietot gan ap svinības vietu, gan dekorēt svētku galdu.

Līgo dekorācijas – svētku ekspertu ieteikumi

Līgo galda noformējums izskatīsies īpaši efektīvi, ja izmantosi mākslīgās zāles celiņus un galda paliktņus, kas pēdējo gadu laikā kļuvuši par īpaši populāru veidu kā rotāt svētku galdu, turklāt tie izskatās tik dabīgi, ka viesiem būs grūti pateikt, ka tie nav īsti. Turklāt Jāņi izsenis bija saukti par zaļajiem svētkiem, līdz ar to ienest mežam un zālēm raksturīgo izskatu mājās ir tikai likumsakarīgi. 

Līgo dekorācijas – svētku ekspertu ieteikumi

Veidojot Līgo galdu un apkārtni, neaizmirsti, ka kā Jāņu dienas dekorācijas vari izmantot arī citus priekšmetus, kas saistās ar svētku svinēšanu. Tukši alus kausi, gaumīgas pērnā gada pudeles, kuras atbrīvotas no etiķetēm, dažādas koka detaļas, paliktņi, skārda bundžas un tamlīdzīgi. Nevēlies izmantot lielus alus kausus, kas aizņem visu galdu? Kā Tev patiktu saviem viesiem pasniegt dzērienus mazās burciņās, kas izskatās pēc maziem alus kausiem? Mūsuprāt, tie ir ne tikai praktisks risinājums lielām svinībām, jo katrs viesis var atzīmēt, kura glāze pieder viņam, bet arī vāciņš pasargās dzērienu no vasaras mošķiem odiem. 

Līgo dekorācijas – svētku ekspertu ieteikumi

Līgo galds

Jāņu dienas dekorācijas iespējams nesaistās ar īpašu galda noformējumu, jo vienmēr taču pieticis vien ar jāņuzālēm, tomēr cilvēks taču ēd ar acīm, līdz ar to ir svarīgi izvēlēties tādu galda noformējumu, kas ne tikai piesaista acis ar visiem tā labumiem un gardumiem, bet arī vizuāli izskatās iespaidīgi. Lai to izdarītu, izvēlies dažādus irbulīšus ar vasaras ziediem, kā arī izvēlies interesantas krāsas papīra traukus un galdautu, kas saskanēs ar Tavas Līgo ballītes tematiku. 

Līgo dekorācijas – svētku ekspertu ieteikumi

Nevēlies mākslīgas papīra virtenes vasaras garākajā naktī? Ņem virvīti,  koka dekoratīvos knaģīšus un zaļos Līgo augus (piemēram, papardes lapas) un taisi dzīvo virteni. Turklāt, ja vēlies sasniegt lielāku efektu pēc tumsas iestāšanas, parastu koka knaģīšu vietā vari izmantot gatavu LED virteni ar knaģiem, pārliecinoties, ka dekorācijas būs redzamas visu cauri nakti. 

Līgo dekorācijas – svētku ekspertu ieteikumi

Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!