Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Idejas ziemassvētku un vecgada vakara dekoriem

2018/08/21Party Inbox

Ir klāt tas gada skaistais, bet tajā pašā laikā mazliet stresainais laiks, kad ir jāsāk plānot ziemassvētki un viss kas saistās par un ap tiem. Uhh, un kā jau katru gadu – kā saplānot, ar ko sākt, kur skriet, ko pirkt un vēl nebeidzamu šādu jautājumu :) . Tad nu mēs smēlāmies idejas, lai varam ar tām padalīties un meklējām dažādus variantus ziemassvētku dekorācijām, galda un eglīšu dekoriem, dāvanu saiņošanai un tam, kā dažādus netradicionālus materiālus izmantot dekoros. Tātad – šoreiz atkal domājam ārpus rāmjiem :)

1. Dāvanu saiņošana.

Mūžīgais jautājums, kā saiņot, ar ko apsiet, kā es atpazīšu, kura dāvana ir domāta māsai un kura mammai? Mums ir idejas un ieteikumi! Izmanto krītpapīra ietinamo papīru, un uzraksti tieši uz kastes, kurš tad ir īstais adresāts:) Ja liekas par drūmu - izmanto dažādas dekoratīvās lentas ar uzdrukām, vai vienkrāsainās, bet tikpat elegantās :) . Turklāt, ir ļoti daudz un dažādu veidu kā papildināt dāvanu iesaiņojumu! Piemēram - dažādi dabīgie materiāli, odziņas, zaļumi, žāvēti augļi un pat koka izstrādājumi. Ja tomēr vēlies dāvanas krāsainākas- mūsdienās ir pieejamas ļoti daudz un dažādu veidu etiķetes, kuras var piesiet pie dāvanas un personalizēt uzrakstot vārdus :) . 

Idejas ziemassvētku un vecgada vakara dekoriem

2. Izgaismojošie dekori

Šie dekori viennozīmīgi ir mūsu favorīti. Apbrīnojami cik daudz un skaistu lietu var darināt no vienkāršām LED virtenēm, kuras darbojas uz baterijām. Jebkāda veida un formas stikla  trauki, un ne tikai. Meklē mājās jebko, kam cauri spīdētu gaismiņas - ar vāciņu, bez vāciņa, apaļi , kvadrātaini - papildini ar dažādiem ziemassvētku dekoriem vai rotājumiem, kuriem cauri vijas virtenīte, izmanto arī dabīgos materiālus- čiekurus, egļu zarus utt Un varbūt vecmāmiņas pūra lādē ir kāda jauka ziemassvētku figūra? Notīri un liec traukā :) Fantāzijai nav robežu!

Idejas ziemassvētku un vecgada vakara dekoriem

3. Koka dekori un naturālās krāsas.

Mēs aktīvi sekojam līdz jaunākajām tendencēm un viena no tām noteikti ir naturālās lietas, jeb dekoriem izmantoti dažādi dabas materiāli vai to krāsas :) . No dažādām kokmateriāla lietām, kuras pirmssvētku laikā ir iegādajams praktiski visur, veido virtenes, apzīmējot un aplīmējot tās padarot personalizētākas. Svētku galdam izmanto koka paplātītes, dažādus dekoratīvos uzkodu kociņus, kuri stiprināti uz bambusa irbulīša. Apvieno “kraft” krāsas dekorus ar dažādiem zariņiem un ziemassvētku zaļumiem- kopskats ir tiešām efektīvs. :)

Idejas ziemassvētku un vecgada vakara dekoriem

4. Papīra dekorācijas.

Un protams, kur gan redzēti ziemassvētki bez papīra dekorācijām :) Kautvai tikai tādēļ, lai nodarbinātu mazās atvasītes, kurām pilnīgi noteikti sagādās prieku- griezt, veidot, līmēt :) Atceries, ka papīra dekorācijas nevienmēr ir jāveido no parasta papīra. No pērnās dzimšanas dienas palikuši papīra šķīvji, glāzes vai salmiņi – ņem talkā un  veido no tiem apburošas lietas. Interneta vidē pilnīgi noteikti atradīsi daudz un dažādu šadu ideju. Piemēram, no salvetēm veidotas eglītes, kuras likt uz bagātā svētku galda? Vienkārši un skaisti :)  Mazās, mīļās lietas vienmēr radīs vislielāko atmosfēru:) . 

Idejas ziemassvētku un vecgada vakara dekoriem

5. Tāfelītes ar noskaņu radošiem uzrakstiem.

Turpinām radīt noskaņu :) . Jūs jau noteikti esiet pamanījuši, ka arvien populārākas paliek dažādu veidu, formu, krāsu un apdruku melnās krītpapīra tāfelītes. Arī mēs tās esam iemīļojuši  Protams ir jauki nopirkt gatavu un nolikt to pie kamīna, plauktiņā vai uz svētku galda, bet mēs tomēr ieteiksim izmantot tāfelītes, uz kurām Jūs variet uzdrukāt novēlējumus un ziemassvētku citātus paši. Jo tādā gadījumā - Jūs paši izvēlaties kādu noskaņu Jūs vēlaties savās mājās. Turklāt, atkritīs lielā “veikalu skraidīšana” īstās apdrukas meklējumos un Jūs zināsiet, ka Jūsēja ir unikāla. Kā mēs teiktu- Savs ir savs :) . 

Idejas ziemassvētku un vecgada vakara dekoriem

6 . Eglīšu rotājumu nebeidzamais stāsts.

Un šī svētku plānošanas daļa vienmēr ir bijusi un paliks visinteresantākā. Kad viss pārējais ir gatavs – rotājam eglīti. Neiedomājami cik patiesībā ir daudz un dažādu veidu kā rotāt un pat izveidot savu eglīti. Meklējot idejas, mēs sapratām, ka par šo varētu uzrakstīt grāmatu:)  Eglītē var karināt praktiski jebko, tikai nedaudz piedomājot pie tā - kādā stilā Jūs vēlaties redzēt gala rezultātu. Tie varbūt mūsu iepriekš minētie dabīgie materiāli - kaltētie augļi, čiekuri, zīles, kastaņi (turklāt tos variet nokrāsot jebkādās krāsās), dažādu veidu mazi stikla vai metāla trauciņi- spainīši, mēģenītes- kuras papildinātas ar sīkām detaļām, kas saistās ar ziemassvētkiem, papīra izveidoti mazi dekori – sniegpārsliņas utt. Kā arī no diegiem darinātās bumbiņas un pat spuldzītes. Un vēl daudz, daudz skaistu ideju.. :)

Idejas ziemassvētku un vecgada vakara dekoriem

Ceram, ka mēs devām nelielu ieskrējienu plānošanā un būsim bijuši noderīgi šajā procesā! Lai Jums gaišs svētku gaidīšanas laiks :) . 

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!