Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Dzimšanas dienas svinības ceļojumu tēma - domājam kreatīvi!

2018/08/21Party Inbox

Ceļojumu motīvs arī Tavos svētkos! Ballītes tēma – “Es ceļoju” !

Dzimšanas dienas svinības ceļojumu tēma - domājam kreatīvi!

Dzimšanas dienas svinības ceļojumu tēma - domājam kreatīvi!

Ir pienācis laiks, kad mūsu svētku eksperti atkal rosās, un dekorē savu svētku galdu, un smeļas idejas. Kad specifiskās tēmas ir apnikušas, galvā rosās domas par kautko atbilstošu gadalaikam un mūsu paradumiem šajā siltajā laikā, kad vasara tepat, tepat uz slieksnīša jau stāv. Un tā nu mēs, izvēlējāmies, pavisam neitrālo, bet tik ļoti spilgto tēmu “ceļojums” .  Pačukstēsim, ka šis uzdevums nebija viegls, jo šādas tēmas atribūtika, nav plaši pieejama, kas nozīmē to, ka mēs spēlējāmies vairāk ar to, kas pieejams mājās un vecmāmiņas bēniņos :)  Protams, miksējot klāt atbilstošas krāsas.

Okeāna zilais un saules dzeltenais galda akcents.

Lai sāktu meklēt dekorus, ir jāizvēlas pamaktrāsas, kā mēs to darām vienmēr, lai ir pēc kā vadīties. Pirmā krāsa, viennozīmīgi, tiek izvēlēta – okeāna zilā, jo kur gan mēs varam aizceļot nešķērsojot dziļos pasaules ūdeņus :) Tālāk seko, brūnā zemes krāsa, un kā spilgto akcentu izvēlamies, koši dzelteno toni, lai atspoguļotu saules starus, kas ir tik svarīgi veiksmīgam ceļojumam :)

Dzimšanas dienas svinības ceļojumu tēma - domājam kreatīvi!

Meklējam, kas atrodams vecmāmiņas pieliekamajā!

Mūsu svētku ekspertiem, vienmēr ir paticis dekoros iepīt reālas lietas ar atmiņām, jo tās atdzīvina  galda kopskatu. Kā arī padara ballīti personiskāku.  Šoreiz akcentējam dekorus ar īstu binokli un stikla karafi, kurai klāt liekam arī stikla glāzes. Izmantojam arī pieliekamajā atrasto globusu, kura “vecā metāla krāsa” ieliski iederas koptēlā. Uz dekoratīvās koka ripas stiprinām, no dažādām valstīm atceļojušus suvenīrus, lai izceltu pasaules dažādību. Un kur bez pases? Nekur – tādēļ izvietojam nederīgu pasi galda dekorā – efektam un mūsu, jau iepriekš minētajai dzīvībai.

Nemiksēt īstos traukus ar vienreizlietojamiem- tas ir mīts :)

Bieži runā, ka miksēt īstos stikla, māla, koka traukus ar vienreizlietojamiem papīra un plastmasas- tas nav gaumīgi.  Mēs sakām – “Nē, tas ir mīts!” . Ir svarīgi miksēt tos ar domu un skaistiJ  Augļu servēšanai izmantojam melnu plastmasas bļodu, par spīti tam, ka koptēlā figurē gan koks, gan stikls. Piekritīsiet, ka izskatās labi, vai ne? :) Jo bļoda ir stilīga un atbilstoši mūsdienu trendiem. Arī salmiņi tiek izvēlēti papīra, okeāna zilajā tonī lai izceltu pašus stikla traukus. Izmantotie materiāli šoreiz ir tiešām ļoti daudzveidīgi- koks, papīrs, plastmasa, plastikāts, stikls un pat metāls.

Dzimšanas dienas svinības ceļojumu tēma - domājam kreatīvi!

Tematiskie akcenti – ejam veikalu medībās.

Ir jau skaisti, krāsas un dekori ar atmiņām, tomēr neaizmirstam, ka ar šo viss nav gana, jo vajag taču lietas, ka izceļ tieši tēmu, un padara koptēlu mazliet rotaļīgāku un, varbūt, pat nedaudz bērnišķīgu :)  Ejam veikalu un dažādu interneta veikalu medībās un meklējam “atlanta motīva” dekorus. Dažādu izmēru un toņu dekoratīvie koferi, salvešu gredzeni, kuros liekam mūsu izvēlētās brūnās salvetes. Aploksnes šajā rakstā, kurās pat varam likt, piemēram, jubilāra dažādus foto, kas būs lieliska izklaide viesiem, klusākos- neveiklākos brīžos :) Un vai Jūs pamanījāt, ka pat balons ir izvēlēts, kā zemeslode? Fantastiski :)

Dzimšanas dienas svinības ceļojumu tēma - domājam kreatīvi!

Tematiskie gardumi un mazie akcenti dažādībai.

Neaizmirstam, ka mūsdienu tehnoloģijas ir izdomātas tik tālu, ka pat uz uzkodām un kūkām, varam veidot dažādus tematiskos noformējumus. Tieši to mēs daram arī šoreiz, lieliskie mafini, katrs savādāks, bet visi ieturot krāsas, un tēmu :) Papildus visiem tematiskajiem akcentiem Jūs vienmēr variet izpausties savā kreativitātē un gaumē, izmantot dažādus uzkodu kociņus, galda dekorus, tematiskos traukus, galdautus, rakstainas salvetes un pat dažādas papīra virtenes un LED gaismiņu virtenes.

Dzimšanas dienas svinības ceļojumu tēma - domājam kreatīvi!

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!