Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

6 idejas valentīndienas dekorācijām un dāvanām

2020/02/11Party Inbox

Idejas Valentīndienas dāvanām un dekorācijām

Tev ir iespēja Valentīndienu pavadīt, kā vien Tev liekas pieņemamāk, mēs esam apkopojuši pāris idejas, kas var kalpot gan kā Valentīndienas dekorācijas, gan arī dāvanas.

Valentīndienas baloni un balonu dekorācijas

Lai gan daudziem šķiet, ka balonu dāvināšana Valentīna dienā ir kaut kas pārāk ierasts un banāls, tomēr mēs pretojamies šim apgalvojumam, jo ir lietas, kuru vērtība nezūd vien tāpēc, ka tā ir klasika un tradīcija tāpat kā ziedi un šokolāde. Gluži tāpat kā, piemēram, sieviešu dienā ierasts dāvināt tulpes, tāpat Valentīndiena daudzām dāmām asociējas ar skaistām sarkanām rozēm un mīļu balonu vai rotaļlietu. Turklāt atgādinām, ka balonam ne vienmēr jābūt sirds formā, pie mums varēsi iegādāties visdažādākās formas un izmēru balonus, kā arī veidot no tiem balonu pušķus un kompozīcijas. Jūs tos variet pildīt ar hēliju vai vienkārši ar gaisu un veidot kompozīcijas tādā veidā. Liekas, ka hēlija baloni būs par dārgu? Ko Tu teiktu par 100 sarkaniem baloniem pildītiem ar gaisu? Jā, tieši tā - iedomājies otras pusītes sajūsmu, atnākot mājās un ieraugot pilnu istabu ar baloniem?  Pamēģini un pastāsti, kā Tev gāja!

6 idejas valentīndienas dekorācijām un dāvanām

Valentīndienas uzkodas jūsu mīļajiem


Jūsu mājās nav pieņemts tērēties un pirkt Valentīndienā dāvanas vai ziedus? Varbūt esiet praktisku dāvanu cienītāji? Kāpēc nepārsteidz savu mīļoto citādāk, neieguldot papildus līdzekļus dāvanas iegādei? Teiksim, ierasto brokastu vietā, sagatavo brokastu maizītes sirds formā. Kādēļ Tu nevarētu ierasto rīta omleti izcept sirds formā, izmantojot cepumu formiņas? Rīta skrējienā tam nepietiek laika? Tas nekas, jo tikpat efektīvi variet pagatavot ierastās brokastis un ņemt talkā uzkodu kociņus, kuri veidoti no dekoratīvām sirsniņām vai citiem sarkaniem akcentiem. Vakarā patīk našķoties un skatīties kādu labu filmu? Sameklējiet mīļāko filmu, iegādājaties svētkiem piemērotas krāsas popkornu un uz uzkodu kociņiem vai irbulīšiem saduriet dažādas uzkodas - vakars būs izdevies, turklāt paliks atmiņā, kā kaut kas īpašs. 

6 idejas valentīndienas dekorācijām un dāvanām

Valentīndienas dāvanu idejas

Ja parasti tomēr sagādājiet nelielas dāvaniņas Valentīndienā, bet vēlies iekļauties nelielā budžetā? Paštaisītas dāvanas būs tieši laikā - izdomā, kas Tev atgādina par kādu kopēju atmiņu, kādu īpašu mirkli un, izmantojot fotogrāfijas vai rakstītas kartiņas, izveido personalizētu dāvanu. Tam ne obligāti jābūt foto albumam! Piemēram, izmanto lielāku foto rāmi, kurā iesien aukliņas un uz aukliņām,ar knaģīšu palīdzību piestipriniet pārīs mīļākos fotouzņēmumus, attīstītus mazākā formātā. Izmanto hēlija balonus, kuriem katram aukliņas galā piesiets mīļākais momentuzņēmums!  Vēlies ierastās apsveikumu kartiņas vietā uzdāvināt kādu mīļu pārsteigumu? Nopērc rāmīti ar koka sirsniņām un uzraksti uz katras no tām kādu īpašu novēlējumu, iemeslu, kāpēc otru mīli vai atmiņu no kāda randiņa! 

6 idejas valentīndienas dekorācijām un dāvanām

Valentīndienas dekorācijas - mazie akcenti

Valentīndiena nebūt nenozīmē, ka visparkārt ir jābūt lielām sirdīm, simtiem sveču un rozēm katrā stūrī. Ja vēlies ko neuzkrītošu ikdienas noformējumā, kas kādu laiciņu pirms un pēc Valelntīndienas atgādina par sevi, izvēlies pavisam sīkas detaļas. Mazs stūrītis viesistabā, kurš noformēts Valentīndienas stilā. Kāda svecīte - parasta vai sirsniņas formā. Ap svecītēm tematiski konfetī vai kristāliņi sirds formā. Varbūt mākslīgās rožlapiņas? Ja nav vēlme pēc standarta dekoriem, izvēlies neitrālos dekorus sarkanos toņos – pērļu virtenes, konfetī vai LED gaisminu virtenes un tamlīdzīgi.

6 idejas valentīndienas dekorācijām un dāvanām

Valentīndienas papīra dekorācijas

Šī gan izklaide vairāk piemērota tiem, kuriem pa māju jau skraida arī mazākas pēdiņas, kurām gribas parādīt svētku būtību un uzrīkot kādu aktivitāti. Kopā ar bērniem variet izdekorēt kādu mājas stūri ar lampiņām, balonu un karodziņu virtenēm un izrotāt māju ar nopirktajām dekorācijām. Gribiet pārsteigt vecvecākus vai bērnu draugus ar kādu īpašu dāvanu? TKāpēc neizveidojiet dekorus no papīra paši? Internetā ir tik daudz labu ideju papīra rotājumiem, ko pagatavot kopā ar pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem - vajag tikai nedaudz pacietības un vēlmi darboties!

6 idejas valentīndienas dekorācijām un dāvanām

Īpašs Valentīndienas galda noformējums

Varbūt Tu esi izlēmis šos svētkus atzīmēt draugu pulciņā? Kāpēc ne! Lai top sirsniņballe! Taisi uzkodas, gatavo sarkanas krāsas boli, kurā peldēs zemenes un sirsniņas formā izgriezti apelsīni. Glāzē katram liec sarkanas krāsas papīra salmiņu vai rozā karodziņus! Spēcīgākam akcentam izmanto tematiskās Valentīndienas papīra salvetes vai šķīvjus ar sirsniņām, kā arī spraud uzkodās jau iepriekš pieminētos uzkodu kociņus. Galdam par pamatu lai kalpo sarkans galdauts un tam pa virsū klāj zelta galda celiņu vai izbārsti dekoratīvos konfetī! Neaizmirsti vakara kulminācijā izšaut konfetī plaukšķeni, no kuras ārā  izšaujas spīdīgas, sarkanas folija sirsniņas!

6 idejas valentīndienas dekorācijām un dāvanām

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!