Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Stilīgas svētku dekorācijas: 7 idejas ballīšu dekorācijām

2019/08/23Party Inbox

Droši varam apgalvot, ka visām svinībām ir viena kopīga iezīme - garš saraksts, kas jādara un, kā un kad darīt :) . Paralēli ēdieniem un apkalpošanai, nav šaubu, ka liela nozīme ir arī telpu rotājumiem un galda dekoriem

Mēs visi vēlamies, lai mūsu svinības būtu skaistas un stilīgas. Svētku piederumu izvēle tagad ir ļoti liela, ne vienmēr ir viegli izlemt un izvēlēties to, kas ir labākais konkrētajiem svētkiem. Tātad PARTY INBOX svētku eksperti ir sastādījuši galveno svētku rotājumu sarakstu, lai palīdzētu novērtēt un izvēlēties, ko un kā izrotāt savos svētkos.

1. Baloni un balonu dekori.

Bija laiks, kad dekoratīvie baloni tika izmantoti, lai rotātu lielāko daļu bērnu dzimšanas dienu, jo baloni bija īpaši saistīti ar bērnību un rotaļīgumu. Bet tendences mainās, un baloni vairs nav tikai bērnu svētku rotājums. Baloni tiek izmantoti, lai izveidotu visdažādāko formu un izmēru rotājumus un instalācijas - ne tikai bērnu dzimšanas dienas svinībām, bet arī korporatīvo tematisko ballīšu vai grandiozu brīvdabas pasākumu rīkošanai. Izvēle ir patiesi neierobežota: vienkrāsaini baloni, baloni ar konfeti iekšpusē, baloni ar attēliem vai uzrakstiem, baloni dažādās formās , ombre krāsu pārejas vai spoguļa efekta baloni ... Ciparu formas baloni ir iecienīti jauniešu vidū, īpaši  18. dzimšanas dienā.

Stilīgas svētku dekorācijas: 7 idejas ballīšu dekorācijām

Balonus var uzpūst ar visparastāko gaisu vai hēlija gāzi, lai tie lidotu gaisā. Balonus var izmantot, lai radītu jums dažādas vīzijas: tas var būt vienkāršs hēlija balonu pušķis, kurš sakārtots skaistā kompozīcijā -  vai vesels balonu "mākonis" - galvenais ir saskaņot to izvēlētās krāsas un mazāk svarīgi lai tie labi sader kopā ar izvēlētajām krāsām citos svētku rotājumos.

Un, ja vēlaties patiešām lielu efektu,veidojiet no baloniem pat veselu balonu sienu vai pat noklājiet griestus ar balonu mākoņu ilūziju. Izmantojot šādu foto sienu, Jūsu svētku viesi noteikti steigsies tvert foto mirkļus tieši šajā punktā.

Stilīgas svētku dekorācijas: 7 idejas ballīšu dekorācijām

2. Virtenes un citi papīra dekori.

Svētku rotājumu izvēle patiešām ir ļoti liela. Viens no populārākajiem veidiem, kā tiek rotātas svētku vietas ir stilīgi papīra rotājumi, kas var būt ļoti daudz un dažādi. Teiksim, karodziņu virtenes ir vispiemērotākais veids svētku telpas aizpildīšanai, apvienojot tās vienā veselā. Tātad variet iegādāties piemēram 6 virtenes, un  apvienojot tās - iegūsiet grandiozu desmitiem metru garu virteni.  Plastikāta karodziņu virtenes tiek izmantotas arī āra pasākumu, laivu vai kafejnīcu terašu rotāšanai. Svinībām ārpus telpām mēs iesakām izmantot plastmasas vītnes, kas labāk izturēs vēju un būs izturīgas arī gadījumos, ja būs lietus vai jebkuri citi negaidīti nokrišņi.

Piekaramos dekorus, kuri karājas uz leju var stiprināt pie  lustrām, augšējām loga ailēm vai aizkariem/ žalūzijām. Pušķu virtenes ir lieliski piemērotas, lai dekorētu deserta galda vai mazuļa galdiņa malu. Ļoti populāri ir papīra apaļie dekori – šūnu bumbas, vai visiem tik labi zināmie “pomponi”- kā arī stilīgi papīra vēdekļi , kuri ir pieejami visdažādākajās formās, izmēros un krāsās. Šādus svētku rotājumus var pakarināt no griestiem vai pie sienas, veidojot fonu saldumu galdam. Šis dekors lieliski noderēs arī gadījumos, kad gribas uz sienām kaut ko “noslēpt”.  Un visiespaidīgākais svētku rotājums ir stilīga foto siena, kas izgatavota no šādiem rotājumiem – garantēs absolūti burvīgas foto atmiņas.

Stilīgas svētku dekorācijas: 7 idejas ballīšu dekorācijām

3. Kociņi -  dekorācijas.

Kad galds ir saservēts ar dažādām uzkodām un kārumiem, bet tomēr vēlaties nelielu akcentu, tad uzkodu kociņi ir kā “ķirsis uz kūkas”, kas atsvaidzinās visu svētku galdu. Uzkodu rotājumi var būt gan bērnu dzimšanas dienas svinībām, gan pilnīgi neitrāli un stilīgi - pieaugušo ballītēm vai pat kāzām. Dažreiz tos galvenokārt izmanto savas funkcionalitātes dēļ - lai pagatavotu uzkodu našķi. Šajā gadījumā būs nepieciešams ievērojams daudzums uzkodu irbulīšu. Garākus kociņus var izmantot, lai pagatavotu iesmiņus no rotaļīgiem augļiem vai dārzeņiem. Bet parasti šie visi irbulīši ir tikai ļoti jauki un stilīgi galda dekoru elementi, kas sasprausti siera vai saldo uzkodu platēs, sviestmaizēs vai kēksiņos. Kā arī, vai Tu zināji, ka ir pat dekoratīvie kūku dekori, kas stiprinās uz visparastākajiem koka iesmiņiem?! Tāpat kā citus svētku preču elementus, mēs ļoti iesakām izmantot šādus dekorus svētku izgreznošanai, jo kā mēs sakām – no mazām detaļām rodas iespaidīgs kopskats :)

Stilīgas svētku dekorācijas: 7 idejas ballīšu dekorācijām

4. PAPĪRA SALMIŅI

Daudz diskusiju bijis , bet salmiņus tik ļoti ir iecienījuši daudzi ... :)  Plastmasas salmiņus mēs varam atstāt pagātnē - tagad mēs runāsim  par metāla un papīra salmiņiem dzērienos un, ne tikai.

Ikdienā tie nav īsti nepieciešami, bet,  kas gan ir ir svētki un to rotājumi bez stilīgiem papīra salmiņiem? Svītraini, punktoti, perlamutra vai spīdīga ar folijas apstrādi - perfekta kombinācija, funkcionāla un ikviena iecienīta. Mums pat ir elastīgi –lokāmie papīra salmiņi, lai bērniem savu dzērienu baudīt būtu vēl vieglāk! Skaistāk pat glāzītēs ievietotiem -  papīra salmiņi izskatās stikla pudelēs ar sulas vai piena kokteiļiem. Un, ja jums ir šaubas par papīra salmiņu kvalitāti, mēs varam nomierināt, ka  3 stundu svinības - tie noteikti izturēs - protams, ja jūs pastāvīgi tos nekošļājat :)  Un paturiet prātā, ka papīra salmiņi nav paredzēti alkoholiskajiem dzērieniem ... :)

Stilīgas svētku dekorācijas: 7 idejas ballīšu dekorācijām

5. Galda konfeti

Izkaisīti galda konfeti ir vēl viens svētku preču elements. Neliels, bet rada lielisku efektu, it īpaši, ja galda fons ir vienkrāsains un ja vēlaties smalku dekoru efektu. Beramie galda konfeti var būt papīra, plastikāta  vai spīdīga folija. Tikai jāizvēlas apaļus vai stūrainus, siržu, zvaigznīšu vai kādā citā formā. Mēs iesakām šādus konfeti apvienot ar galda piederumu un kopējo galda dekoru krāsām. Lai šīs smalkās detaļas pildītu arī savu funkciju (un tāda tiešām ir) – beriet šos smalkos elementiņus tieši tajās galda daļās, kuras ir neaizpildītas :)  ..Un atceries, ka galda dekors nebūt nenozīmē, ka tos var izmantot tikai uz galda! Varbūt mājās ir kāda platāka palodze,kur liksiet dāvinātos ziedus? Ber konfetī arī tur- lai Tavi viesi redz, cik smalki ir pārdomāts katrs nostūrītis Tavās viesībās. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā - ja svinat svinības restorānā vai bērnu rotaļu istabā, iepriekš pārliecinieties, ka jums ir atļauts izmantot šādus konfeti.

Stilīgas svētku dekorācijas: 7 idejas ballīšu dekorācijām

6.Tortes svecītes

Ehh, kādas tik tās nav! Īsas un garas, taisnas un savītas, tematiskas un formīgas, nopūšamas un joku sveces (nenopūšamas) ... Pēc pieredzes zinām, ka sveču izvēle nekad nebūs par lielu!  Tāpat kā kociņi, sveces var būt arī gluži kā "ķirsis uz kūkas", kas vienkāršu pašmāju kūku var pārvērst konditorejas šedevrā :)  Šai vienkāršajai kūkai vislabāk piemērotas garas stilīgas sveces, kas piemērotas ballītes un kūkas krāsai. Bērnu kūkām vispopulārākās  ir ciparu formas sveces, kas arī lielākoties tiek pieskaņotas dzimšanas dienas tēmai un krāsām. Ja pati kūka ir ļoti krāšņa un "bagātīgi" dekorēta, tad tās rotāšanai pietiks tikai ar daudzām mazām krāsainām svecēm. Nu, 1. dzimšanas dienā, kad jubilejā sveču būšana ir tikai mācīšanās process, kā tad īsti to sveci pūst - īsto sveci bieži aizstāj ar dekoratīvu iespraužamu kūkas dekoru  - gan drošu, gan krāšņu

Stilīgas svētku dekorācijas: 7 idejas ballīšu dekorācijām

7. Stilīgi vienreizlietojamie trauki.

Vai vienreiz lietojamie trauki var būt stilīgi? Mēs sakām jā! Gan stilīgi, gan ļoti kvalitatīvi. Vienreizlietojamie trauki, visticamāk, netiks izmantoti gadījumos, kad svētki ir ļoti grezni, taču jums joprojām būs vajadzīgas krāsām piemērotas papīra salvetes. Ja svētki ir vismaz nedaudz brīvāki, vienreizējie trauki ir lieliski piemēroti, jo vienreiz lietojamos traukus tagad var atrast ārkārtīgi krāšņus un stilīgus. Tie var būt vienkrāsaini, ar punktiem vai svītrām, matēti vai spīdīgi ... Īpaši svarīgi ir atzīmēt, ka mūsu vienreizējās lietošanas trauki ir ārkārtīgi augstas kvalitātes, tāpēc jūsu viesi nejutīsies neērti, baudot svētku maltīti no šiem traukiem - tieši pretēji, novērtēs to kvalitāti un stilu.

Pieaugušo ballītēm mēs iesakām izmantot vienkrāsainus traukus vai tematiskus traukus, ja viesībām ir skaidra tēma, piemēram, Holivuda vai Havaju salas utt. Bērnu svētku precēm ir spilgtas krāsas un daudzos gadījumos uz traukiem ir pat viņu iemīļoto multfilmu vai varoņu zīmējumi. Tāpēc bērnu dzimšanas dienas svinībās visbiežāk tiek izmantoti tematiski vienreizlietojami trauki. Bet pat bez multfilmu varoņiem pēdējos gados ir būtiski pieaudzis bērniem paredzēto vienreiz lietojamo trauku tēmu klāsts: mazie jubilejas var baudīt vienreizlietojamos traukus, kuri rotāti ar fejām, traktoriem, lidmašīnām vai nāriņām utt. Un katru gadu prezentētās  jaunās kolekcijas savā ziņē jums nosaka nākamās dzimšanas dienas tēmas izvēli – jo jaunākie modes kliedzieni šajā jomā parādās un gūst popularitāti ātri. Mēs novērojām arī patīkamiu un  stilīgu tendenci - arvien vairāk vecāku izvēlas un rotā bērnu svētkus ar vienkārši stilīgiem, vienkrāsainiem - vienreizlietojamiem traukiem – vienkārši veidojot lieliskas krāsu kombinācijas!

Vienreizlietojamie trauki var nebūt svētku preču vissvarīgākais elements, taču mūsu ieteikums būtu tos apvienot ar svētku kopējo dekoru, lai tas kopskatā viss izskatītos gaumīgi sakombinēts un pārdomāts.

 

Stilīgas svētku dekorācijas: 7 idejas ballīšu dekorācijām

 

Mēs esam pārliecināti, ka viss sastāv no sīkumiem un, ka katra svētku rotājuma sastāvdaļa ir svarīga. Ja mēs jau esam nolēmuši svinēt, kāpēc gan neizvēlēties ballītes tēmu? Vai varbūt mēs varam izvēlēties 2-3 no mūsu iecienītākajām krāsām, un visi ballīšu akcenti "spēlējas" ap tām? Kad esat to izmēģinājis, saprotiet, ka tas tiešām nav nekas sarežģīts. Ja rodas šaubas, vienmēr varat meklēt padomu pie mums, PARTY INBOX svētku ekspertiem  :)

Lai Jums foršas un stilīgas brīvdienas draugi!  :)

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!