Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

“lego draugi” dzimšanas diena meitenītei

2018/08/21Party Inbox

Lego klucīši - ir kļuvusi par patiesi klasiku nodarbošanos, izklaidi bērniem, kas attīsta bērnu radošumu un iztēli. Reti sastopami bērni, kuri atteiktos spēlēties ar tiem  - tas ir jautri, izveidot savu pili, supervaroni, vai pat dažādus transportlīdzekļus! Un ja mēs Jums piedāvātu izveidot “Lego” sapņu dzimšanas dienu? Tas patiešām varētu būt lielisks un oriģināls risinājums pārsteigt savu bērnu! Nē, ar to mēs nedomājam, ka no klucīšiem būs nepieciešams veidot dzimšanas dienas torti un rotājumus - ir absolūti vienkārši veidi, lai radītu unikālu un neaizmirstamu ballīti - vienkārši vajag izmantot nedaudz radošumu un iztēli, jo tai nav robežu. Mēs jums parādīsim, kā izvēlēties īstās krāsas konkrēto svētku tēmas atbilstībai un liksim svētku vietai uzplaukt. Lai iet lego ballīte meitenei.

“lego draugi” dzimšanas diena meitenītei

Dari pats!

Vislabākās dekorācijas viennozīmīgi ir tās, kuras Jūs dariniet paši. Tas garantēs oriģinalitāti dzimšanas dienas noformējumā un vienozīmīgi - jautri pavadīts laiks kopā ar bērniem – turklāt, katrs bērns ar lielu prieku un azartu gatavojas savai lielajai ballei,vai ne? Tā kā esam izvēlējušies tēmu par lego klucīšiem - ir jāizdomā kā pārveidot klucīšus dekorācijās. No krāsainā papīra sloksnes izgriežat 6 vienāda izmēra aplīšus un, uz savādāka toņa papīra plāksnes – pielīmējiet tos divās rindās. Valā!  Vai nav lieliska sienas dekorācija, galdam un visam pārējam, kas vien ienāk prātā?  Lieli lego klucīši :)

Krāsas

Nevar noliegt, ka bērniem patīk spilgtas krāsas, bet, ja jums nepatīk raibas un spilgtas krāsas, un jūs vēlaties kaut ko jaunu - jūs varat justies brīvi savā krāsu izvēlē, un miksēt tās kā Jums labpatīk. Šoreiz mēs izmantojām “Lego Draugi”  dominējošos pasteļtoņus – violeto, rozā un tirkīza zilgano. Izvēlējāmies neitrālu fonu – ceriņkrāsas galdautu, uz kura ļoti labi izskatās gaišie svētku akcenti. Papildus izklaidei, izvēlēties kādu no mūsu piedāvātajām krāšņajām pinjatām!

Un kā ar baloniem – debesīm?

Ja Tev ir kādas dekorāciju idejas- īsteno tās ar vienkāršu balonu palīdzību.No baloniem Jūs tik tiešām varat izveidot JEBKO! Šoreiz mēs izvēlējāmies no baloniem izveidot mākoņus un ievest telpā dzīvīgumu . Jā,jā – Tu saprati pareizi- īsts mākonis no baloniem . Formatējiet un veidojiet tos lielākus un mazākus, kā sirds vēlas un telpas izmēri atļauj. Rezultatā šie mākoņi tiešām efektīvi aizpilda telpu. Tas nav nekāds noslēpums, ka baloni jebkurā izpildījumā bērniem sagādā neizsakāmu prieku, tātad – kas gan tā par bērnu ballīti bez baloniem :) Arī lielie follija cipari – tie ir tik grezni, turklāt tie vēl ilgu laiku atgādina par bijušajiem svētkiem, jo tie stāv tiešām ilgi.

“lego draugi” dzimšanas diena meitenītei

Izgaismotie akcenti

Arvien biežāk mēs gribam padarīt savus svētkus oriģinālākus un īpašākus. Vai tie būs spīdīgi salmiņi? Vai lego klucīšu figūras uz galda? Vai varbūt pat LED gaismiņu virtenes? Jā, mēs tās izmantojām. Perfekti bērnu ballītei, darbojas uz baterijām, droša mazajiem gaviļniekiem. Liekat tās stikla traukā vai izklājiet pāri visam galdam, kā to darījam mēs. Esam sajūsma par virtenes doto efektu :) Vairumā gadījumu lielāko efektu svētku noformējumam sniedz tieši mazās pārdomātās detaļas, kā piemēram dažādas dekoratīvas lentītes, tematiskie uzkodu kociņi, tortes dekorācijas, tādēļ neaizmirsti par tiem.

“lego draugi” dzimšanas diena meitenītei

Mēs no sirds ceram, ka arī Tev savos svētkos noderēs kāds no mūsu kreatīvajiem risinājumiem, un mēs palīdzējām sarosīties mākslinieciskajai domāšanai Tavās mājās. Šis bija lielisks pierādījums tam, ka ļoti viegli ir uzrīkot oriģinālu ballīti neiguldot tajā lielus līdzekļus :)

Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!