Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Patriotiskās dekorācijas

2018/08/21Party Inbox

Mēs šogad novembrī atzīmēsim savu simtgadi, bet mūsu kaimiņi jau nākošnedēļ, tādēļ tam par godu ir tapis dekoratīvs noformējums Lietuvas karogkrāsās. Šis būs pavisam neliels ieskats kā mums gāja un ko izmantojām. Turklāt- ATCERIES, ka šie ir lieliski piemēri jebkurām patriotiskajām svinībām- atliek tikai mainīt krāsas attiecīgi Jūsu sirdsvaltsij :)

Patriotiskās dekorācijas

KRĀSU SPĒLE - KRĀSAINAS DEKORĀCIJAS

Pirmkārt jau ko mēs varam teikt- patriotisku ballīšu tapšana – tā ir viena liela krāsu spēle. Viss noslēpums ir karoga krāsas. Kā jau šoreiz redzat- 3 krāsas- dzeltena, zaļa un sarkana. 

Telpas noformējam ar dažādām košām papīra dekorācijām, pa vidu iestarpinot arī bērnu radītus mākslas darbus, jo kas gan var būt skaistāks par mazajiem patriotiem un viņu redzējumu par savu valsti :)  Protams, telpu dekoros neiztikt arī bez šādu krāsu baloniem un balonu dekorācijām :)

Patriotiskās dekorācijas

PATRIOTISKIE AKCENTI

Lai izceltu to, ka šie ir svētki kam konkrētam, nevis vienkārši krāsaina ballīte - mēs šoreiz personalizējām uzkodu kociņus ar karodziņiem, un darinājām kēksiņus :)  Tākā mūsu kaimiņvalsts karogkrāsas ir tik košas- tad galdautu izvēlējāmies pavisam mierīgu – baltu un to dekorējām ar maziem akcentiem-  zaļiem zvaigžņu konfetti. Vienkrāsainie trauki un galda piederumi šoreiz mums ir tieši laikā :)|

Strādājot ar šīm  krāsām, mēs nevarējām neizvēlēties arī tadus akcentus - kā ziedi :) Ņēmām dzeltenas tulpes un liekam dekoratīvajās- krāsainajās “orbeez” bumbiņās. Izskatās efektīvi vai ne?

Dažādi mazie akcenti un iepītas karogkrāsu lentas-  panāk tiešām lielu efektu :)

Ceram, ka arī Tev noderēs kāda no mūsu idejām :)

Patriotiskās dekorācijas

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!