Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

2019/07/08Party Inbox

10 kāzu ielūgumu idejas

Neatkarīgi no tā, vai pasūtīsiet kāzu ielūgumus vai tos gatavosiet paši, izvēlēties tos ir sarežģīti, jo ir tik daudz modernu, klasisku un interesantu veidu, kā ielūgt viesus. Lai palīdzētu jums izlemt, kāds kāzu ielūguma tips jums ir vispiemērotākais pēc jūsu budžeta un stila, mēs esam apkopojuši populārākos, kā arī mūsu iecienītākos kāzu ielūgumu paraugus. 

1. Balons kā kāzu ielūgums? Interesanta un netipiska ideja.

Apdrukāti baloni ar kāzu ielūgumu ir ideāls veids, kā dalīties ar lieliskajām ziņām par jūsu svinībām! Tieši tā, izvēlies balonus baltā vai kāzu tēmas krāsā un apdrukā tos ar visu nepieciešamo informāciju par jūsu īpašo dienu. Atceries, ka balonu vari pasniegt dažādos veidos. Tas var būt lateksa balons piestiprināts pie kartītes ar skaistu lentīti un norādi, ka viesim tas ir jāpiepūš, lai redzētu slepeno informāciju. Tāpat tas var būt arī folija balons, kurš pildīts ar hēliju un ievietots skaistā kastītē. Šādi kāzu ielūgumi ir lieliska ideja, vai ne?

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

2. Izmanto kopbildi kā kāzu ielūgumu

Pāra foto ir lielisks vēl viens lielisks veids, kā personalizēt jūsu kāzu ielūgumus. Izvēlies kādu jauku fotogrāfiju, kurā redzami abi jaunlaulātie un iekļauj to kāzu ielūguma dizainā (tādus atradīsiet gan internetā, gan varēsiet tos pasūtīt pie kāda dizainera) un pievienojiet savu personīgo ziņojumu! Kā gan jūsu viesi varēs pateikt nē? Protams, ievēro, lai stils un krāsas, kā arī kāzu ielūguma teksts ir saskaņā ar bildes raksturu. Varbūt šim mērķim ir vērts aiziet pie fotogrāfa un uztaisīt kādu jaunu fotogrāfiju, kas īpaši veltīta kāzu ielūgumam? 

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

3. Kalendārs kā centrālais elements kāzu ielūgumā

Kalendāra kāzu ielūgums ir unikāls un radošs veids, kā uzaicināt viesus uz jūsu īpašo dienu. Izmantojot kalendāra kāzu ielūgumu, varat izvēlēties savu kāzu datumu un izveidot pielāgotu kalendāra dizainu, kas ietver jūsu kāzu dienu un visu svarīgo informāciju. Varat pievienot savus vārdus, kāzu datumu, laiku un vietu, kā arī citus svarīgus notikumus vai datumus, piemēram, mēģinājuma vakariņas, līgavas vakariņas vai citus ar kāzām saistītus svētkus. Ja vēlies vēl vairāk personalizēt ielūgumu, pievieno pāra foto ar dekoratīvajiem knaģīšiem.

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

4. Moderns kāzu ielūgums no pauspapīra

Vai esi dzirdējis par pauspapīru? Tas ir moderns, gandrīz caurspīdīgs, matēta tipa papīrs, uz kura var uzdrukāt teju jebko. Caurspīdīgi papīra kāzu ielūgumi ir satriecošs un unikāls veids, kā uzaicināt viesus uz jūsu īpašo dienu. Viena no caurspīdīgu papīra kāzu ielūgumu priekšrocībām ir tā, ka tie ļauj iekļaut plašu dizainu un krāsu shēmu klāstu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties modernu un minimālistisku izskatu vai tradicionālāku un greznāku dizainu, caurspīdīgs papīrs var uzlabot jūsu ielūguma skaistumu un eleganci. Arī šeit vari izmantot jau iepriekš minēto kopbildi un to ar knaģīti piestiprināt to zem apdrukātā pauspapīra, veidojot interesantu efektu, tā it kā pāra foto ir teksta fons.

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

5. Koka detaļas kāzu ielūgumos nekad neizies no modes

Koka kāzu ielūgums ir unikāls un radošs veids, kā uzaicināt viesus uz jūsu īpašo dienu. Viena no koka kāzu ielūguma priekšrocībām ir tā, ka tas ir pilnībā pielāgojams. Varat izvēlēties dažādus koka veidus, piemēram, bērzu vai ​​kļavu, lai izveidotu ielūgumu, kas atbilst jūsu kāzu stilam un tēmai. Kokā var arī iegravēt jūsu vārdus, kāzu datumu vai jebkuru citu informāciju, kuru vēlaties iekļaut kāzu ielūgumā. Tas ļauj jums izveidot personalizētu un neaizmirstamu ielūgumu, kas atspoguļo jūsu kā pāra personību.

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

6. Jautrībai – ļauj viesim salikt kāzu ielūgumu pašam

Vai meklējat unikālu un jautru veidu, kā uzaicināt viesus uz savām kāzām? Apsveriet iespēju viņiem nosūtīt puzles kāzu ielūgumu! Puzles kāzu ielūgumi ir tieši tādi, kā tie izklausās – ielūgums, kas tiek nosūtīts puzles formā. Šos ielūgumus var pielāgot ar jūsu kāzu detaļām, un tiem var būt dažādas formas un izmēri, sākot no vienkāršām mozaīkām līdz sarežģītākām mīklām ar slēptiem ziņojumiem vai pavedieniem. Starpcitu, puzles veidā ir pieejamas pat viesu grāmatas, bet ne par to šoreiz stāsts. Apdrukā kartonu, plastmasu vai koku, sameklē kādu meistaru, kurš to var pārvērst puzlē, un ieliec to skaistā maisiņā. Lai Tavs viesis izbauda mazliet jautrības, pirms iegūst informāciju!

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

7. Vēstījums jeb ielūgums pudelē

Kurš gan nav redzējis, ka filmās tieši jūras krastā izskalotā pudelē tiek atrastas vissvarīgākās ziņas. Turklāt šī noteikti ir ļoti īpaša informācija – kāzu ielūguma teksts! Viena no priekšrocībām, ko sniedz kāzu ielūgums pudelē, ir tas, ka tas jūsu viesiem rada sajūsmas un intrigas sajūtu. Turklāt tā ir lieliska piemiņa jūsu viesiem. Viņi var paturēt pudeli kā piemiņu par jūsu īpašo dienu un atcerēties unikālo ielūgumu, kas viņus tur aizveda!

 

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

8. Veido ielūgumu no vairakām detaļām

Kā jau esat nopratuši, kāzu ielūgumiem nebūt nav vienmēr jābūt kartītes formātā! Nebaidies izmantot vairākus pielikumus vienā ielūgumā. Piemēram, uz katras kartiņas pastāsti par kādu citu svinību detaļu – uz vienas par svinīgo daļu, uz otras par nakšņošanu, bet uz trešās pārējās svarīgās detaļas. Šāds ielūguma veids ļaus Tev izpausties vēl vairāk un iekļaut tajās papildus informāciju.

 

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

9. Ielūgums, kas saskaņots ar galda kartēm

Domājot par kāzu ielūgumiem, kā arī kāzu ielūguma tekstiem – piedomā arī par vispārējo kāzu stilu, krāsām un tamlīdzīgi. Lai Tavi draugi un radi jau sākotnēji redz, kādā stilā īpašā diena ir ieplānota. Turklāt laicīgi noskaņoti ielūgumi dos viņiem pietiekami daudz laika, lai arī viņi pieskaņotos jūsu svētkeim. Tad nu kā piemēru, mēs iesakām saskaņot vārdu kartiņas uz galdiem ar Tevis izsūtīto ielūgumu. 

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

10. Kāzu ielūgumi ar dabīgām detaļām

Ielūgumi kāzām ir pirmais ko Tavs viesis redzēs, tādēļ tiem ir jānes kāds īpašs vēstījums, kas kaut kādā veidā ir saistīts ar jums kā pāri. Varbūt esat izteikti tuvi dabai? Ja meklējat videi draudzīgu un unikālu veidu, kā uzaicināt viesus uz savām kāzām, kāpēc gan neapsvērt kāzu ielūgumu ar dabīgiem augiem kā galveno detaļu? Šie ielūgumi ir ne tikai skaisti, bet arī ilgtspējīgi un videi draudzīgi. Liec dabu savā ielūgumā – dažādas augu detaļas, stiebriņus, svaigos ziedus, kaltētus ziedus vai pat čiekurus - iesien tos virvītēs vai pieliec ar knaģīšiem.

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

 

 

Ko rakstīt kāzu ielūgumā?

Runājot par kāzu ielūgumiem, tajos noteikti ir jāiekļauj konkrētas detaļas, lai nodrošinātu, ka jūsu viesiem ir visa nepieciešamā informācija. Sākot ar pamatinformāciju, piemēram, datumu un atrašanās vietu, un beidzot ar konkrētākiem norādījumiem, piemēram, par piemērotu apģērba izvēli vai kādu dāvanu pāris vēlas saņemt. Šeit esam apkopojuši vispopulārākos tekstus, ko rakstīt kāzu ielūgumos.

1. Kādas detaļas jāiekļauj kāzu ielūguma tekstā? Lūk, pāris piemēri!

 1. Pamatinformācija: tas ietver kāzu ceremonijas un pieņemšanas datumu, laiku un vietu. Ja gribiet ievērot tradīcijas, tad noteikti norādiet arī vecāku vārdus.

 2. Ģērbšanās stils: ja jūsu kāzām ir īpašs apģērba stils, ir svarīgi iekļaut šo informāciju savos ielūgumos. 

 3. Informācija par atbildi: noteikti iekļaujiet skaidrus norādījumus par to, kā atbildēt uz jūsu ielūgumu, lai zināt, ar kādu viesu skaitu varēšiet rēķināties. Tas var būt gan tālruņa numurs, gan e-pasta adrese.

 4. Informācija par izmitināšanu: ja jums ir viesi ārpus pilsētas, ieteicams iekļaut informāciju par vietējām naktsmītnēm. Vai ja viesības paredzētas uz vairākām dienām, arī tas jānorāda ielūgumos.

 5. Informācija par transportu: ja jūs saviem viesiem organizējat transportu vai ja ir īpaši norādījumi par auto novietošanu stāvvietā, noteikti iekļaujiet šo informāciju savos ielūgumos.

 6. Sīkāka informācija par ceremoniju: teiksim, ja jums ir reliģiska ceremonija, iekļaujiet informāciju par ceremonijas paražām vai tradīcijām. Ja jums ir netradicionāla ceremonija vai pieņemšana, noteikti informējiet viesus, ko sagaidīt.

 7. Informācija par dāvanām: lai gan ielūgumos nav jāiekļauj informācija par dāvanām, daži pāri izvēlas iekļaut reģistra vai ziedojumu informāciju saviem viesiem.

 8. Papildinformācija: ja ir kāda papildu informācija, kas jūsu viesiem būtu jāzina, piemēram, uztura ierobežojumi, noteikti iekļaujiet šo informāciju savos ielūgumos.

10 idejas kāzu ielūgumiem: teksti un noformējums

2. Klasisks kāzu ielūguma teksts

Ja vēlies ielūgt viesus uz kāzām elegant un visiem pieņemamā stilā, tad jāizvēlas jau visiem pazīstams un klasisks ielūgumu teksts. 

"Cien. Kalniņu ģimene!

Būsiet mīļi gaidīti mūsu kāzu svinībās 2023. gada. 4. jūlijā.
Laulību ceremonija notiks Rīgas Sv. Jāņa Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Skārņu ielā 24, Rīgā plkst. 12.00. Svinības turpināsies viesu namā “Ungurmalas“ Raiskuma pagastā, Pārgaujas novadā.

Jānis un Līga"

***

"Mīļā Kalniņu ģimene!

Priecāsimies jūs redzēt mūsu laulību ceremonijā 2023. gada 7. jūlijā plkst. 12:00 Rīgas Sv. Jāņa Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Skārņu ielā 24, Rīgā plkst. 12.00. 
Būsiet mīļi gaidīti svinību turpinājumā no plkst. 15:00 viesu namā “Ungurmalas“ Raiskuma pagastā, Pārgaujas novadā.

Jānis un Līga"

3. Moderns kāzu ielūguma teksts

Ja zini, ka draugi un paziņas novērtēs jūsu asprātību, tad vari veidot ielūguma tekstu radoši, pievienojot kādas īpašas detaļas par jums kā pāri vai par īpašo dienu.

"Priecāsimies Tevi redzēt savā kāzu ceremonijā 2023. gada. 4. jūlijā, Sv. Jāņa baznīcā plkst. 12.00. Pēc svinīgā “Jā” teikšanas aicinam nosvinēt mūsu pirmo "RŪGTS" ar gardu maltīti un glāzi šampanieša viesu namā “Ungurmalas“ Raiskuma pagastā, Pārgaujas novadā! 

P.S. Jūsu ērtībām mēs esam parūpējušies par nakšņošanas vietu viesu namā, tāpēc lūdzam Jūs paziņot par savu piedalīšanos mūsu pasākumā līdz 2023. gada 4. maijam!"

***

Mēs vienmēr esam ticējuši saviem sapņiem, bet nu esam sapratuši, ka tie mums ir kopīgi. Tādēļ būsim ļoti priecīgi, ja 4.jūlijā:

 • ieradīsies Sv. Jāņa baznīcā plkst. 12.00 un būsi kopā ar mums, kad teiksim maģisko "Jā"
 • uztaisīsiet pāris selfijus ar jauno pāri
 • iemalkosiet ar mums šampanieti un panašķosieties ar kūkām
 • nedomāsiet par dāvanām, jo mums vēl mazliet pietrūkst kāzu ceļojumam.

Ceram, ka ar šīm idejām daloties, esam palīdzējuši un mazliet atvieglojuši tik interesanto svētku gatavošanās laiku un ideju ģenerēšanu visa tapšanā! Lai Tev izdevusies diena un tiekamies jau drīz, kad dalīsimies idejās par vēl kādu svarīgu kāzu dekoru.

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!