Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

10 idejas kāzu ielūgumiem.

2019/07/08Party Inbox

https://www.partyinbox.lv/dekorativie-knagisi

 

Ielūgums uz balona? Lieliska ideja.

Šis tiešām mums likās ļoti moderni un stilīgi – balons, uz kura uzdrukāta visa informācija par  Jūsu īpašo dienu. Atceries, ka balonu vari pasniegt dažādos veidos. Tas var būt lateksa balons piestiprināts pie kartiņas ar skaistu lentīti un norādi, ka viesim tas ir jāpiepūš lai pārskatītu informāciju. Tik pat labi – tas var būt arī folija balons, kurš pildīts ar hēliju un ievietots skaistā kastītē. Šādi kāzu ielūgumi ir lieliska ideja, vai ne?

 

10 idejas kāzu ielūgumiem.

https://www.partyinbox.lv/svetku-dekoracijas/baloni

 

Izmanto savas kopbildes!

Foto noteikti vienmēr personalizēs jebko, kur to izmantosi. Šajā gadījumā, Jūsu kopīgi izvēlēta kopbilde, iestrādāta kāzu ielūguma kartiņā, padarīs ielūgumu daudz personiskāku un mīļāku. Protams, iesakām, lai stilistiski un krāsās, kāzu ielūguma teksts saskan ar bildes raksturu. Varbūt šim mērķim ir vērts aiziet pie fotogrāfa un uztaisīt vienu foto – īpaši veltītu ielūgumam. Piemēram, kāzu krāsa ir dzeltenā?

Ielūgums būs uz dzeltenās nots? Kāzu ielūgumi kuros topošais jaunais pāris ir dzeltenā apģērbā šajā bildē – būtu stilīgi, mūsuprāt.

10 idejas kāzu ielūgumiem.

https://www.partyinbox.lv/dekorativie-knagisi

 

Kalendārs Tavā ielūgumā.

Šis būs vairāk tiem, kas vēlas lai viņu kāzu ielūgumi ir ir formālāki, ne tik rotaļīgi un mākslinieciski. Kalendārs Tavā kāzu ielūgumā, kurā apvilkts Jūsu īpašās dienas datums. Vienkārši, bet skaisti.

10 idejas kāzu ielūgumiem.

 

Modernais “Pauspapīrs”.

Vai Tu biji dzirdējis ko par Pauspapīru? Moderns, gandrīz caurspīdīgs, matēta tipa papīrs, uz kura uzdrukāts ielūguma teksts vai vienkarši kāda atsevišķa detaļa – Jūsu iniciāļi un datums,piemēram. Arī šeit vari izmantot jau iepriekš minēto kopbildi un ar knaģīti vai lentiņu piestiprināt zem apdrukātā pauspapīra- veidojot efektu, ka Jūsu foto ir teksta fons. Ļoti eleganti :)

10 idejas kāzu ielūgumiem.

 

 

Koka detaļas nekad neizies no modes.

Jā, tādas ir mūsu domas – koks no modes neiziet un arvien vairāk un vairāk dažādi stilīgi dekori tiek ražoti un veidoti. Visiem jau ir ļoti labi zināms, un, noteikti, kādreiz dzīvē , dāvanām izmantota iespēja kokā kautko iedrukāt, iegravēt vai iededzināt. Kāzu ielūgumi – iegravēti kokā. Super! Dzīvojam līdzi laikam un mūsdienīgajām iespējām.

10 idejas kāzu ielūgumiem.

https://www.partyinbox.lv/novelejumu-ramitis-ar-koka-knagisiem-viesu-gramata

 

Mazliet jautrībai – ļauj kāzu viesim salikt ielūgumu pašam.

Puzles parādās it visur, un tik dažādi materiāli tām ir pieejami. Starpcitu, puzles veidā ir pieejamas pat viesu grāmatas- bet, ne par to šoreiz stāsts :) Tātad – apdrukā – kartonu, plastmasu, koku, sameklē kādu meistaru, kurš to var pārvērst puzlē un ieliec to skaistā maisiņā. Lai Tavs viesis izbauda mazliet jautrības, pirms iegūst informāciju :)

10 idejas kāzu ielūgumiem.

https://www.partyinbox.lv/koka-puzle-novelejumiem-viesu-gramata-sirds-58-detalas

Ceram, ka ar šīm idejām daloties, mēs palīdzejām arī Jums un mazliet atvieglojām ideju ģenerēšanu visa tapšanā! Lai Tev izdevusies diena un tiekamies jau drīz, kad dalīsimies idejās par vēl kādu svarīgu kāzu dekoru .

 

 

Kāzu sezona uzņem apgriezienus un rit pilnā sparā. Lielās plānošanas laiks  – kāzu dekorācijas telpām, galda klāšana, viesu grāmatas, galda kartes,  baloni un vēl desmitiem detaļu par kurām jāpadomā. Šoreiz mēs smēlāmies idejas tieši kāzu ielūgumiem un tālāk padalīsimies, mūsuprāt, spigtākajām idejām arī ar Jums.

Vēstījums pudelē, jeb, ielūgums pudelē.

Kurš gan filmās nav redzējis , ka tieši pudelē, jūras krastā izskalotā – tiek atrastas vissvarīgākās ziņas. Un šī noteikti ir ļoti īpaša informācija – kāzu ielūguma teksts :) Un tai, draugi, nebūt nav jābūt lielajai pudelei. Mūsdienu veikali uz katra stūra piedāvā ārkārtīgi daudz un dažādus dekoratīvo pudelīšu veidus. Izvēlies sev tīkamāko veidu, formu, lielumu, liec iekšā tekstu un meklē rokās savus viesus :)

 

10 idejas kāzu ielūgumiem.

 

 

Veido ielūgumu no vairakām detaļām.

Ielūgumi kāzām – tas nenozīmē, ka tiem jābūt standarta formā, atveramam kartiņas veidā. Nebaidies izmantot vairākus pielikumus vienā ielūgumā. Piemēram  - uz katras kartiņas pastāsti par citu detaļu – uz vienas par svinīgo daļu, uz otras par nakšņošanu, uz trešās pārējās svarīgās detaļas.  Šāds ielūguma veids ļaus Tev izpausties vēl vairāk, un katru noformēt savādāk :)

 

10 idejas kāzu ielūgumiem.

 

 

Gaumīgi saskaņots ielūgums ar galda kartēm.

Un šis vairāk noslēgumam ieteikums – domājot par kāzu ielūgumiem , kāzu ielūguma tekstiem un visu pārējo , par un ap tiem – piedomā līdzi par vispārējo kāzu stilu, krāsām utt.   Lai Tavi draugi un radi redz, kādā stilā Jūsu īpašā diena ir ieplānota – jo varbūt arī viņi vēlas pieskaņoties Jūsu dienas raksturam :) Tad nu kā piemēru, mēs iesakām saskaņot vārdu kartiņas uz galdiem ar Tevis izsūtīto ielūgumu :)

10 idejas kāzu ielūgumiem.

                                                                            

 

Izmanto dzīvos augus.

Ielūgumi kāzām ir pirmais ko Tavs viesis redzēs- tādēļ tam ir jābūt kādu īpašu vēstījumu nesošam, kādā veidā saistītam ar Jums. Varbūt Jūs esat izteikti Tuvi dabai? Tad liec dabu arī savā ielūgumā – dažādas augu detaļas, stiebriņus, svaigos ziedus, kaltētus ziedus vai pat čiekurus utt - iesieti virvītēs, pielikti ar knaģīšiem vai jebkādā citā veidā pievienotas , noteikti dos efektu kopskatam.

 

 

10 idejas kāzu ielūgumiem.

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!