Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Pašu darinātas balonu virtenes

2020/11/04Party Inbox

Baloni vienmēr ir bijuši populāri ballīšu un pasākumu rotājumi. Bet vai esat kādreiz dzirdējuši par balonu vītnēm? Šī interesantā dekorācija pēdējos gados ir teju vai pārņēmusi ballīšu ainu. Ja meklējat unikālu veidu, kā paspilgtināt savu nākamo pasākumu, balonu vītne var būt tieši tas, kas jums nepieciešams. Turklāt esam ievērojuši, ka arī jūs arvien biežāk interesējaties par balonu virteņu veidošanas procesu, līdz ar to esam sagatavojuši vienkāršu pamācību, kā uztaisīt balonu virteni, kādi materiāli ir nepieciešami un kāds ir balonu virteņu veidošanas process!

1. Kas nepieciešams balonu virtenes izveidei?

Lai izveidotu balonu virteni, jums būs nepieciešami šādi materiālii:

 • Baloni dažādās krāsās un izmēros. Vissvarīgākais priekšmets balonu vītnes izveidošanai, protams, ir paši baloni! Varat izvēlēties dažādu krāsu, izmēru un formu balonus, lai radītu vēlamo efektu. Pārliecinieties, ka pa rokai ir pietiekami daudz balonu, lai izveidotu pilnu vītni. Ja nezini, kādus toņus vai balonus izvēlēties, vienmēr vari smelties iedvesmu Pinterest, jo šādā veidā uzreiz redzēsiet, kāds būs gala rezultāts, turklāt varēsiet pārliecināties, ka balonu krāsas ir saskaņotas ar izvēlēto ballītes tematiku. Pamatu virtenē iesakām veidot no lateksa baloniem, jo tas ir vispateicīgākais virteņu veidošanas materiāls iesācējiem. 

 • Balonu virtenes lente vai aukla. Balonu lenti vai auklu izmanto, lai piestiprinātu balonu pušķīšus pie vītnes pamatnes. Šī speciālā lenta, kas paredzēta vītņu veidošanai noteikti atvieglos dekorācijas izveides procesu. 

 • Balonu pumpis vai elektriskais kompresors. Lai gan vari balonus piepūst arī pats, iesakām tomēr izvēlēties kādu vienkāršāku metodi, lai šis process ir ātrāks un nerodas riebums pret baloniem turpmākajām ballītēm.

 • Materiāli, ar kuriem balonu virteni piestiprināt pie sienas. Lai pakārtu vītni, jums būs nepieciešams kāds piekarināmais materiāls. Pakaramie āķīši ir lieliska opcija, jo tos var viegli piestiprināt un noņemt no sienām vai citām virsmām, neradot bojājumus. Tāpat vari izmantot arī makšķerauklu vai abpusējo līmlenti.

 • Šķēres un pacietība.

Pašu darinātas balonu virtenes

2. Balonu piepūšana

Pašā sākumā izvēlētie baloni jāpiepūš ar gaisu dažādos izmēros. Jo dažādāki būs balonu virtenes baloni, jo skaistāk un interesantāk izskatīsies jūsu vītne. Tas nebūt nenozīmē, ka jums jāmeklē 7 dažādu izmēru baloni, pietiks, ja izvēlēsies kādus 2-3 dažādus tipus (piemēram 13cm un 30cm lateksa balonus). Vienkārši dažus no šiem piepūt vairāk, dažus mazāk! Turklāt, mainot balonā iepūsto gaisa daudzumu, mainīsies arī katra balona krāsas spilgtums un tonis, tādā veidā radot efektu, ka jūsu sagatavotajā virtenē ir vismaz 10 dažādi rozā toņi. Iesakām nemocīties ar balonu lentēm, lai tos aizsietu, jo tas tikai paildzinās pūšanas procesu. Baloni ir pietiekami elastīgi, lai jūs vienkārši varētu pastiept balona “ļipiņu” un izveidot standarta mezgliņu. Nu lūk, vai jūsu istaba nu jau ir piepildīta ar dažādiem baloniem? 

Pašu darinātas balonu virtenes

3. Balonu sasiešana pušķīšos

Paņemiet vienu, divus piepūstus balonus un turiet tos aiz mezgla. Sasieniet balonu mezglus kopā. Pārliecinieties, ka mezgls ir cieši nosiets, lai baloni nesadalītos. Ja konstatējat, ka mezgls atdalās, attaisiet to un no jauna piesieniet to ciešāk. Tāpat arī ņem vērā, ka vajadzētu mainīt balonu izmērus un krāsas katrā pušķī, lai izveidotu tekstūru un dziļumu jūsu veidotajai vītnei. Piemēram, sasien kopā 12cm balto balonu kopā ar 30cm rozā balonu! Atkārtojiet šo procesu, līdz jums ir pietiekami daudz balonu kopu, lai izveidotu vēlamo vītnes garumu, un istaba ir piepildīta ar “balonu mākonīšiem”!

Pašu darinātas balonu virtenes

4. Lai top balonu virtene!

Turpināsim ar pašu atbildīgāko un svarīgāko daļu virtenes veidošanas procesā! Kā uztaisīt balonu virteni:

 • Izklājiet balona lenti vai auklu uz līdzenas virsmas, pārliecinoties, ka tā ir vajadzīgajā garumā.

 • Izvēlies vienu no sasietajiem balonu pušķīšiem (šajā gadījumā nav svarīgi, kuru tieši izvēlēties) un piesien to balonu virtenes lentas galā, atstājot aptuveni 30 cm garu posmu brīvu. 

 • Kad pirmais pušķītis piesiets lentā, brīvo balonu lentes galu piesien pie kā stingra un stabila,  piemēram,  durvju roktura. 

 • Otru lentas galu,  kurā vēljoprojām atrodas lentas rullis, variet nostiept, lai balonu virtene sanāk stingrāka.

 • Turpiniet piestiprināt balonu pušķīšus pie lentes vai auklas, vienmērīgi novietojot tās un izveidojot vēlamo formu. Varat izveidot dažādas formas, piemēram, arkas, izliekumus vai spirāles, pievienojot balonus dažādos veidos.  Piemēram, ja veidojat arku vai izliekumu, vispirms pievienojiet balonu kopas centrā un virzieties uz āru, pievienojot balonus abās pusēs.

 • Atceries, jo stingrāk Tu sasiesi balonus, jo saturīgāka un stingrāka būs virtene. Un tā tinam, tinam, tinam klāt, kamēr ir sasniegts vēlamais garums.

 • Kad visas balonu kopas ir piestiprinātas pie lentes vai auklas, izmantojiet šķēres, lai apgrieztu lieko lenti vai auklu.

 • Lai padarītu virteni oriģinālāku, jūs to droši variet pielabot, piepūšot papildus balonus un PA VIENAM aiz to "ļipiņām" pinot iekšā tajās vietās, kur vītnē prasās kāds lielāks vai mazāks  izvirzījums.

Pašu darinātas balonu virtenes

5. Izmanto dažādus nestandarta balonus

Kā pēdējais izdekorēšanas solis virtenei var būt dažādi akcenti, kā piemēram - virtenē iepīti ziedi, zaļas un tropiskas lapas, pievienot LED gaismiņu balonus vai LED lampinu virtenes. Tāpat vari arī pievienot zelta lietutiņu, kas padarīs balonu virteni īpaši oriģinālu! Tieši tikpat lieliski virtenēs izskatīsies arī pievienoti konfetī baloni vai dažādu formu folija baloni. Būtībā, ļauj fantāzijai lidot un izkrāšņo jau tā skaisto virteni vēl iespaidīgāku vai padari šo svinību dekorāciju īpaši personalizētu ar dažādām uzlīmēm


 

Pašu darinātas balonu virtenes

6. Gatavās balonu virtenes piestirpināšana

Izvēlies vietu uz sienas, kur vēlies pakārt savu balona vītni. Notīri vietu ar mitru lupatiņu, lai noņemtu putekļus vai gružus. Tas palīdzēs labāk pielipt līmei. Pievienojiet āķīšus vai abpusējo līmlenti pie sienas vēlamajās vietās. Paņemiet balona vītnes galu un piestipriniet to. Ja jūsu vītne ir gara, iespējams, būs jāpaaicina kāds tuvinieks, lai viņš palīdzētu paturēt vītnes otru galu, kamēr jūs to piestiprināt pie sienas. Lai piestiprinātu balona vītni pie sienas, ir svarīgi izmantot atbilstošus materiālus. Neizmantojiet lenti vai citas līmvielas, kas var sabojāt sienu vai izraisīt balonu vītnes nokrišanu.

Veicot šīs vienkāršās darbības, jūs varat izveidot skaistu un svinīgu balonu vītni, kas pārsteigs jūsu viesus un piešķirs jūsu pasākumam vai ballītei īpašu pieskārienu. Ja Tev rodas papildus jautājumi par šo procesu, tad zini, ka mūsu svētku eksperti vienmēr ir gatavi  palīdzēt ar padomiem. LAI IZDODAS

Pašu darinātas balonu virtenes

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!