Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Balonu virtenes mājās

2020/11/04Party Inbox

4. AIZET-LAI TOP VIRTENE!

Un nu , sākam! Pie pirmā pušķīša - kuru esi izvēlējies par pirmo (šajā gadījumā, mazsvarīgi kuru) -  piesien parastās lentas galu ar stingru mezglu , atstājot nelielu lentas posmu brīvu (aptuveni 30 cm). Kad pirmais pušķītis piesiets lentā - brīvo karajošo lentas galu piesien pie kā stingra (piemēram durvju roktura vai tml) - tā lai otru lentas galu,  kurā veljoprojām ir lentas rullis - Jūs variet nostiept un virtene būtu stingrāka:) Un nu sākam veidot virteni - pie pirmā pušķa liekam klāt nākošo pušķi, un ar rokās esošo lentas rulli tam virpinam apkārt - jebkuram no jaunpievienotajiem baloniem . Atceries, jo stingrāk Tu šo lentu siesi apkārt  - jo saturīgāka un stingrāka būs virtene. Un tā tinam, tinam, tinam klāt, kamēr ir sasniegts vēlamais garums. Nobeidzot virteni atkal sienam mezglu un gatavs. Lai padarītu virteni oriģinālāku - Jūs to droši variet pielabot, piepūšot klāt balonus un PA VIENAM , aiz to "ļipiņām" pīt iekšā vietās- kur prasās kāds lielāks vai mazāks  izvirzījums. :) 

Balonu virtenes mājās

5. Izmanto dažādus nestandarta balonus.

Kā pēdējais izdekorēšanas solis virtenei var būt dažādi akcenti, kā piemēram - virtenē iepīti ziedi, zaļas lapas, LED gaismiņu baloni vai vienkārši LED lampinu virtenes, papīra dekori utt.  Tieši tikpat ģeniāli virtenēs ir iepīt , piemēram, konfetī balonus vai dažādu veidu formīgos folija balonus. Folija balonu aiz ļipiņa gluži neisiet- bet šajā gadījumā izmantojiet garos, figūru balonus - kurus piesienat pie follija balona un tad sieniet to iekšā :) 

Balonu virtenes mājās

6. GATAVS!

Nu redz - un nu atliek tikai to piestiprināt ar to pašu garo balonu, vai lentu - vietā, kur esot to paredzejis. Ja Tev rodas vēl jautājumi par šo procesu, tad zini, ka mūsu svētku eksperti Jums vienmēr ir gatavi  palīdzēt ar padomiem :) LAI IZDODAS!

Balonu virtenes mājās

Ir lietas, kuras no modes neiziet un, domājams, arī neizies:) Kā viena no tām, pēc svētku ekspertu domām, ir - balonu virtenes. Neatkarīgi no tā, cik vienkārša vai ,gluži pretēji, organiski sarežģīta ir Jūsu ieplanotā virtene - draugi, tas nav nekas neiespējams- tādu izveidot pašiem, mājas apstākļos:) Esam novērojuši, ka arvien vairāk Jūs interesējaties par balonu virteņu veidošanas procesu - tādēļ mēs Jums esam sagatavojuši īsu, pavisam vienkāršu pamācību - kā to izdarīt (ar vai bez speciāli tām paredzētajām - balonu virteņu lentām). 

Balonu virtenes mājās

1. Nepieciešamās lietas balonu virtenei. 

Pirmais un svarīgākais solis šajā procesā ir visu nepieciešamo priekšmetu sagatavošana - virtenes veiksmīgai izveidošanai. Tatad , mēs ieteiktu toņu izvēlē, ņemt talkā, visiem zināmā Pinterest palīdzību - jo tur Jūs lieliski redzēsiet konkrētu krāsu kombinācijas virtenēs. Sagatavojiet balonus Jums vēlamajos toņos.. Pamatu virtenē noteikti būtu jāveido no parastajiem - lateksa baloniem (tas gluži vienkārši būs vienbkāršāk,ja esat iesācējs - un ne mazāk skaisti) :)  Atceries, ka balonu izmērus un formas vari izvēlēties dažādus. Tālāk noteikti sagatavo parasto balonu lentu, vai, ja tā esi izvēlējies - virtenēm paredzēto speciālu vītni, kurā savērt balonus. Pats galvenais - pumpītis vai elektriskais kompresors , lai šis process neveido riebumu pret baloniem - turpmākām ballītēm :D  Un protams, bez šķērēm un pacietības- te neiztikt! Aiziet :)

Balonu virtenes mājās

2. Balonu pūšana

Tad nu sākam - pūšam balonus ar  gaisu - DAŽĀDOS izmēros. Jo dažādāki būs balonu izmēri - jo skaistāk un un organiskāk izskatīsies Jūsu virtene :)  Dažāki izmēri nebūt nenozīmē, ka Jums ir jāskraida pa veikaliem un jāmeklē 7 izmēru baloni - pilnīgi pietiekami - iegādaties 2 - 3  izmērus tiem, piemēram, standarta 30 cm un 13 cm  lateksa balonus. Gluži vienkārši balonus pūšam citu vairāk - citu mazāk. Turklāt- mainot balonā iepūsto gaisa daudzumu- kraāas spilgtums un tonis mazliet mainās - līdz ar to  - tas dos mākslīgo efektu,  ka Jūsu virtenē ir vismaz, piemēram , 11 roza toņi:) Nemokat sevi ar balonu lentām, kuras mēģiniet izmantot balonu aizsiešanai -  tie ir ļoti elastīgi un ļaujas aizsieties gluži vienkārši pastiepjot tā paša balona "ļipiņu" un uzmetot standarta mezglu :)  Nu lūk, vai istaba jau ir pilna dažādiem baloniem? 

Balonu virtenes mājās

3. Balonu sasiešana pušķīšos. 

Ejam tālāk un šis būs vienkārši:) Ņemam pa diviem- trim baloniem un tās pašas "ļipiņas" izmantojot - sienam balonus kopā mazos pušķīšos. Esi uzmanīgs- lai virtene nebūtu pārāk vienkrāsaina un līdzena- sien balonus kopā dažādos toņos un izmēros. Piemēram, sasien kopā 12 cm balto baloniņu ar 30 cm rozā balonu utt. Kad esi sasējis divus balonus kopā, ņem trešo un sien klāt pie jau izveidotā mazā "Divbalonu" pušķa. Un nu Tavu istabu rotā daudz mazi "balonu mākonīši"  , vai ne? 

Balonu virtenes mājās

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!