Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Klasiski sarkanais ziemassvētku dekoros.

2018/12/04Party Inbox

KLASISKI SARKANAIS ZIEMASSVĒTKU DEKOROS.

Un tas laiks ir klāt – tas laiks, kad viss visapkārt tiek izgaismots, dekorēts, paliek krāšņāks ikvienas mājas logs :) Arī mēs, protams, kā jau katru gadu – dekorējam savu svētku galdu un dalamies tajā ar Jums. Nu tad sāksim un skatīsimies kā tad mums ir gājis šogad.

Klasiski sarkanais ziemassvētku dekoros.

Izvēlies krāsas.

Sākam ar krāsu izvēli.  Mēs noformējot savus dekorus vienmēr cenšamies domāt mazliet ārpus rāmjiem, gan idejās, gan krāsās, gan detaļās, kuras izmantojam. Šoreiz Ziemassvētku dekoros mēs mazliet pieturēsimies pie standartiem, jeb pie labi zināmās Ziemassvētku krāsas – sarkanās, kura mūsu dekoros jautri spēlēsies kopā ar Sniegbalto un eglīšu zaļo toni.

Klasiski sarkanais ziemassvētku dekoros.

Novirziens koptēlam?

 

Ko mēs šajā gadījumā domājam ar “novirzienu” – sākot plānot un dekorēt, mēs domājam par daudzajām klasiskajām tradīcijām šajos svētkos. Piemēram par sniegu, par eglītes sagādāšanu jebkurās mājās, par eglītes rotāšanu utt.  Kā redzam – izmantojam šī gada lielisko  dizainu  “Ceļojošā eglīte” –šo ilustrāciju izmantojam šķīvīšos un salvetēs, lai nedaudz atdzīvinātu koptēlu.

Klasiski sarkanais ziemassvētku dekoros.

Jautrākam efektam no šī dizaina, kā lielisku akcentu pievienojam arī sniega bumbu. Un kurš teica, ka eglīšu rotājumi var kalpot tikai egles rotāšanai? Mēs eglīšu rotājumus izmantojam arī kā galda dekorāciju.

Klasiski sarkanais ziemassvētku dekoros.

Padomā arī par dekoru formām.

Mēs dekorējot cenšamies izmantot vairāk kādas konkrētas formas. Tas, protams, nav uzkrītošs efekts, bet vai Tu pamaniji, ka vairāk vai mazāk mūsu dekoros dominē apaļā forma? Sākot no mazajām ziemas ogām vāzē – beidzot ar lielo deserta trauku apaļajās formās. Tikai piedomājot pie šīm detaļām ir iespēja veidot lielisku dekoru :)  Tātad, svētku ekspertu iesaka- ja strīpaina atribūtika- tad strīpaina. Ja ornamenti – tad ornamenti :)

Klasiski sarkanais ziemassvētku dekoros.

Esi kreatīvs desertos.

Jūs noteikti esat pamanījuši, ka lielākoties savos desertos izmantojam speciāli sūtītos tematiskos kēksus vai gatavās dražejas končas. Šoreiz pateicoties mūsu draugiem, desertu guru “Liu Patty” esam tikuši pie “sniega bumbām”. Un ticiet- šie baltie, zefīrveidīgie deserti dzīvē tiešām izskatās, kā tikko uztaisīta sniegbalta sniega pika :)

Klasiski sarkanais ziemassvētku dekoros.

Un vai pamaījāt ka lieliskos desertus - sniega pikas mēs traukā liekam kopā ar spīdīgi sarkaniem eglīšu rotajumiem? :) Esi radošs visās šajās detaļās, bet protams, pabrīdini viesus, ka starp desertiem ir paslēpies arī kautkas, kas nav ēdams :)

Klasiski sarkanais ziemassvētku dekoros.

 

LED akcenti.

Un kur tad bez LED gaismiņām ziemassvētkos vai ne? Ja apaļš-tad apaļš – ņemam arī mūsu plauktu jaunumu – led gaismiņu virteni ar plīša bumbiņām :) Vienkārši, bet skaisti  :) Šim akcentam lieliski iederētos arī baltos spalviņu LED vītne vai jebkura cita vītne.

Klasiski sarkanais ziemassvētku dekoros.

Mūsu lieliskais jaunums no Itālijas arī ir skaisti iepīts mūsu noformējumā! Pamanīji sarkano  mājiņu - kas izskatās kā dekors? Nē - tā ir dāvanu kastītes :) Kas gan ir ziemassvētki bez dāvanām - un jo īpaši ja šo dāvanu iesaiņojumu vel varam izmantot dekoros? Lieliski, vai ne?

Klasiski sarkanais ziemassvētku dekoros.

Ceram, ka arī Tev iešāvās galvā kāda skaista ideja , balstoties uz mūsu noformējumu :) Lai Jums skaists Ziemassvētku gaidīšanas un gatavošanās laiks draugi!

Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!