Pakalpojumi
Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ziemassvētku galda klājums!

2020/11/25Party Inbox

Iedvesmojoties no dabas

Dabas mīļotāji var izrotāt galdu tā, lai tas atgādinātu mierīgu ziemas rītu mežā. Tādu efektu radīt palīdzēs mērena krāsu palete – baltā, krēmkrāsas, kā arī brūnie toņi – un dabiski materiāli, piemēram, lina tekstilizstrādājumi, koka paliktnīši uzkodu pasniegšanai, kā arī citus dekorus, kas darināti no koka!

Šāda galda dekorēšanā vienmēr noderēs materiāli no dabas – pušķi no egļu zariem un uz galda izlikti čiekuri radīs dzīvīgu un dabīgu koptēlu. Lai galda klājums nebūtu pārāk raibs, iesakām izvēlēties traukus, kas ir vienā krāsā, bet dažādās formās vai stilā. Lai veidotu vienotu kopskatu, zem katram viesim paredzētā trauku komplekta var palikt vienāda izmēra lielos šķīvjus vai klasiskas vārdu kartiņas.

Ziemassvētku galda klājums!

Ziemassvētku galda klājums!

Izmanto dabas veltes un motīvus

Bagātīgu galda noformējumu palīdzēs radīt dabas veltes, tādēļ droši izmanto visu, ko daba sniedz – zarus, skujas, sūnas, čiekurus, niedres, magoņu galviņas u.c. Varētu šķist, ka ziema nav tas pateicīgākais gadalaiks dažādām dabas veltēm, tomēr arī ziemā ir ļoti daudz dabas materiālu, ko var izmantot galda dekorēšanā.u

No egļu un priežu zariņiem, kā arī sūnām var izveidot dažāda izmēra vainadziņuslielāka izmēra vainagu izmantojot kā galda noformējuma centrālo objektu, bet mazos – kā papildinājumu vai ietvaru traukiem vai galda piederumiem. Čiekuri - tik vienkārši, bet skaisti, vai ne? Dažāda izmēra un izskata čiekuri ļoti harmoniski iekļaujas svētku tematikā un galda dizainā. Lielisks dekors, ko ikviens var mājas apstākļos izveidot, ir čiekuru virtene, kuru var skaisti izkārtot pāri galdam, tukšās vietas aizpildot ar atsevišķiem čiekuriem.

Ziemassvētku galda klājums!

Glāžu dekori

No kartona veidoti vienkārši, bet jauki silueti var kļūt par maziem, bet nozīmīgiem galda dekora elementiem. Brieža, sniegavīra, Ziemassvētku vecīša, eņģeļu – glāžu dekori!

Ziemassvētku galda klājums!

Mazie galda dekori

Ziemassvētku galda klājumu var papildināt ar maziem Ziemassvētku dekoriemeglītēm, zvaniņiem un pērlītēm, LED lampiņām, dekoratīvām svecēm un dekoratīvām  statujām – šie mazie dekori piešķirs papildus burvību.

Ziemassvētku galda klājums!

Ziemassvētku galda klājums!

Vēlam jums jaukus, mierīgus un baltus Ziemassvētkus! Rotājiet savas mājas, galdus - īstenojiet jaunas idejas un pārsteidz ne tikai citus, bet arī sevi! :)

Ziemassvētku galda klājums!

Ziemassvētku galda klājums!

Viens no gada krāšņākajiem galda noformējumiem pilnīgi noteikti ir Ziemassvētku laikā. Ziemassvētku laiks ik gadu nāk ar domām ne tikai par sveicieniem, ko likt zem eglītes, bet arī gardumiem, ar ko sevi un pārējos svinētājus iepriecināt. Lai apetīte raisītos īpaši laba un būtu burvīgā atmosfērā, vērts padomāt arī par galda noformējumu un rotājumiem, kas vairos patīkamo Ziemassvētku noskaņu.

Par šo svētku galda akcentiem var kļūt teju jebkas: dažādi našķi, no papīra vai auduma izgatavotas dekorācijas, neparastas galdu kartes – un daudz kas cits! Ļauj vaļu fantāzijai, pārvēršot šo kopā būšanas brīdi – pasakā!

Ziemassvētku galda klājums!

Tiem, kas vēlas mājās ieviest klasisko svētku noskaņojumu, ieteicams izvēlēties Ziemassvētkiem raksturīgo sarkano krāsu, ko var kobinēt ar citām krāsām.

Sarkanas + balts

Sarkanas un baltas krāsas kombinācija svētku galdam piešķirs īpašu krāšņumu, savukārt, pieskaņojot tam rotaļīgas detaļas, piemēram, mazas ziemeļbriežu vai Ziemassvētku vecīšu dekorācijas. Šāds galda klājums lieliski izskatīsies gaišā interjerā.

Galda klājumā var izmantot sarkanu galdautu vai galda celiņu, uz kā izcelsies baltas krāsas trauki un citi aksesuāri. Kā papildu akcentu var pievienot mazliet citas krāsas salvetes vai izvēlēties orģināla stila galda celiņu.

Sarkanā krāsa ne vien piešķir īpašu svinīgumu un asociējas ar svētku sezonu, tā tradicionāli tiek izmantota kopā ar zaļo, bet arī lieliski piestāvēs mirdzošajām krāsām – zeltītajai un sudrabainajai. Galdauti, galda celiņi un salvetes sarkanos toņos. Kombinējiet tos ar metālisku krāsu aksesuāriem, piemēram, izmantojot mirdzošu lapu vītni. Skaistus galda rotājumus varat pagatavot paši – izmantojot mākslīgās pērles un konfeti, mirdzošus audumus, dāvanu iesaiņošanas lentas. Galda klājumu lieliski papildinās arī eglīšu rotājumi, piemēram, sagrupējot bļodā stikla bumbas un padarot to par galda centrālo rotājumu. Šāds dekors būs ne vien oriģināls, bet arī sasauksies ar eglītes rotājumiem un piešķirs Jūsu mājoklim vienotu svētku noskaņu.

Veidojot galda kompozīcijas, noteikti nedrīkst aizmirst par svecēm!

Ziemassvētku galda klājums!

Sarkans + zaļš

Ziemassvētku klasiskā krāsu kombinācija ir arī sarkana un zaļa. Zaļa ir Ziemassvētku eglītes krāsa, un sarkana ir Ziemassvētku vecīša tērpa krāsa.

Jūs varat izveidot zaļi sarkanu Ziemassvētku galda noformējumu, apvienojot zaļos un sarkanos traukos. Vai sarkani trauki + zaļas salvetes un zaļi dekori.

Ziemassvētku galda klājums!

Ziemassvētku galda klājums!

Zelta greznība

Skaista Ziemassvētku un Jaunā gada rotāšanas iespēja ir baltā un zelta kombinācija. Zelta krāsa lieliski kombinējas ar sniega baltiem traukiem un dekoriem.

Ja vēlaties šos svētkus svinēt ar šiksu - uguns un zelta krāsas kombinācija palīdzēs sajust svētku patieso greznību.

Zelta šampanieša glāzes, trauki ar apzeltījumu, spīdīgas zelta lentītes uz salvetēm, zelta konfeti, kas izskatīsies satrecoši uz sarkanā galdauta - un citas sarkanā un zelta idejas, kuras var īsteot.

Vienkārši risinājumi ir visur. Baltas sveces, sasietas ar zelta lenti. Pārklājiet čiekurus ar zelta mirdzumu, izmantojiet zeltainu vītni un zelta Ziemassvētku rotājumus (bumbiņas, zvaigznes, eņģeļus un tt.).

Izmantojiet kastītes zelta krāsā, apzeltītus čiekurus, sniegpārslas, zelta papīru no kura var pagatavot dekorus, piemēram, ziedus vai pomponus - ļoti vienkāršas lietas, kuras piešķir greznību.

Ziemassvētku galda klājums!

Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!