Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ziemassvētku kalendārs - 10 idejas.

2019/11/22Party Inbox

Ir pienācis tas skaistais “Ziemassvētku gaidīšanas laiks”. Arī Jūs noteikti jau plānojat, skatāties adventes vainagus, kuros skaisti iedegt svecīti katru svētdienu, vai ne? Šī jau ir klasika un gandrīz katrās mājās šādus vainagus var ieraudzīt, bet, ir vēl kāda tendence, kuras popularitāte aug ar katru gadu un tie ir  - ziemassvētku kalendāri. Un adventes kalendārs ir ļoti populārs, ne tikai priekš bērniem, bet arī Ziemassvētku kalendārs pieaugušajiem būs lieliska pirmssvētku izklaide. Protams, tie ir nopērkami arī gatavi, jau rūpnīcās saliktiem saldumiem utt, bet mēs tomēr tos ieteiktu veidot un piepildīt pašiem ,tādā veidā padarot tos mīļākus un personiskākus :)  Tad nu smēlāmies idejas un padalīsimies ar mūsu atrastajām TOP 8 adventes kalendāru idejām :)

1.Ziemassvētku kalendārs ar atveramiem lodziņiem.

Tieši šāda veida kalendāri pārsvarā ir atrodami lielveikalos, jau pildīti gardumiem, bet atceries, ka tādus ir iespēja iegādāties arī gadījumiem, kad tos vēlies piepildīt pats. Un tad nu ļauj vaļu fantāzijai – lodziņu lielumi pārsvarā ir dažādi – tādēļ tas parasti ļauj izpausties. Miksē dažādus gardumus ar mīļām sīklietiņām vai pat eglīšu rotājumiem un jaukām vēstulītēm.

Ziemassvētku kalendārs - 10 idejas.

2.Ziemassvētku kalendārs – maisiņos un kastītēs.

Meklējot idejas, tieši šo veidu manījām kā vienu no populārākajiem. Uhh, draugi, cik daudz un dažādu veidu ir šai idejai. Noformēt un pasniegt to var neiedomājami daudz veidos.  Kastītes var tikt liktas dažādās figūrās un torņos, karinātas pie dažādiem stiprinājumiem mājās vienuviet vai pat “izmētātas” dažādās lokācijas jūsmājās, pārvēršot to par nelielu spēli. Vai, piemēram, maisiņi, skaisti numurēti ar uzlīmēm -  var būt ievietoti pat rāmīšos, var tikt karināti aukliņās un nostiprināti ar dažādiem knaģīšiem. Varbūt uzreiz izvēlēties LED knaģu virtenīti un sniegt papildus efektu ar šīm gaismiņām? Jo, kas gan ir Ziemassvētki bez gaismekļiem, vai ne?

Ziemassvētku kalendārs - 10 idejas.

3. Ziemassvētku kalendārs- pasaka.

Turpinot jau iesākto tēmu, maisiņi un kastītes mums ļoti patika arī ideja par vesela stāsta veidošanu. Nu,piemēram, ņem iepakojumus dažādās formās- kastītes mājiņu, zvaigžņu vai pat sniegavīru formās. Numurē tās un no šīm dažādajām kastītem, kādā mājās mīļā vietā veido savu stāstu. Varbūt vienkārši pilsētiņu no dažādiem namiņiem? Varbūt meža burvības stāstu? Atceries, ka dāvanu Tu vari ielikt arī dekoratīvā pudelītē, cimdiņā utt Esi kreatīvs.

Ziemassvētku kalendārs - 10 idejas.

4. Ziemassvētku kalendārs- balonos.

Šis likās tiešām aizraujoši. Liec dāvaniņu balonā (iesakām,  izvēlēties parastos lateksa balonus, jo tie būs elastīgāki un majās vieglāk piepūšami),  numurē to ar uzlīmēm, vai iegādājies balonus – jau numurētus un stiprini pēc sirds patikas. Varbūt ciparu vēlies zīmēt pats ar līmes flomasteri un gliteriem? Ļauj lai savējie spridzina ar smalku adatiņu. Vai, un kas par pārsteiguma momentu, kad pēc troksnīša seko dāvanas aplūkošana :)

Ziemassvētku kalendārs - 10 idejas.

5. Ziemassvētku kalendārs – atvērtais.

Varbūt Jūsu mājās nav pieņemtas lielas mantiskas apdāvināšanas ar saldumiem utt, tad nu šī arī būs lieliska ideja. Mēs to nosaucām par atvērto adventes kalendāru. Ko tas nozīmē? Ziemassvētku kalendāra dāvaniņas ir visiem labi redzamas. Nu, piemēram,  katrā no 24 dienām ir viens ziemassvētku eglītes rotājums, tātad sākot no pirmās adventes dienas, katru dienu Jūs eglītē iekariniet konkrētu vienu rotājumu vai rotājumu paciņu. Vai nav lieliski? Jo tieši ziemassvētku vakarā, eglītē tiks iekarināts pēdējais rotājums.

Ziemassvētku kalendārs - 10 idejas.

6. Papildināmais Ziemassvētku kalendārs.

Arī šis ir interesanti. Adventes laika dāvaniņām izvēlēties dažādus trauciņus – kurus iespējams papildināt līdz pat pēdējam brīdim :) Nelieli spainīši, kastītes, vai pat papīra glāzītes ? Dekorē tās ar dažādiem konfetī, uzlīmēm, plīša bumbiņām, čiekuriem, egļu zariņiem. Ja esi nolēmis veidot adventes kalendāru pats, atceries, ka iepriekš Tev ir jānobrunojas  ar lielu devu pacietības un kreatīvu domāšanu.

Ziemassvētku kalendārs - 10 idejas.

7.Labo darbu Ziemassvētku kalendārs.

Ikdienas steigā un skrējienā mēs bieži aizmirstam par mazajām jaukajām frāzēm, ko pateikt saviem mīļajiem. Vai varbūt brokastu tējas pagatavošana, kāda salduma iedošana vienkārši pretīmnācējam? Tas taču ir jauki vai ne? Izveidot kalendāru ar mazām zīmītēm, vēstulītēm kurās ir ierakstīts kāds labais darbs, kurš konkrētajā dienā ir jāizdara. Starpcitu, šis var būt lielisks arī kā Ziemassvētku kalendārs kolēģu starpā :) Katru dienu to atver kāds cits kolēģis :)

Ziemassvētku kalendārs - 10 idejas.

8. Ziemassvētku kalendārs – karte ar norādēm.

Pārvērt adventes laiku vienā lielā spēlē! Zīmē, līmē, raksti un izveido Adventes laika karti. Kā mes to domājam? Uzzīmē aptuvenu sava mājokļa karti, vai pat uzraksti kādas pazīmes dāvanas atrašanās vietai.  Sestdienā ir plānots apciemot vecmāmiņu? Dod norādes, lai mazais atmin, ka dāvaniņa būs paslēpta pie vecmāmiņas, mazajā kumodē pie TV galdiņa :) Tas būs interesanti un aktīvāk ,kā lodziņa atvēršana kastītē :)

Ziemassvētku kalendārs - 10 idejas.

Ceram, ka kāda no mūsu atrastajām idejām noderēs arī Jūsu mājās :) Lai Jums jauks šis gada skaistākais laiks un rokas čaklas darbiņos :)

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!