Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

2019/12/13Party Inbox

Burvīgie Ziemassvētki ir maģiski svētki, kurus gaida gan mazi, gan lieli. Atzīsimies - nav iespējams negaidīt šos brīnišķīgos un ļoti mājīgos ziemas svētkus. Pilsētas un to ielas rotā dažādi rotājumi, mājās iedegtas sveces, Ziemassvētku eglītes, kanēļa un sviesta cepumu cepšanas smarža, ielas mirdz dažādās lampiņās, un mūsu sirsniņas ir piepildīta ar šo maģisko, svētku noskaņu. Un tad mēs saprotam, ka Ziemassvētki ir ļoti, ļoti tuvu.

Šogad mēs diezgan agri ieguvām Ziemassvētku noskaņas, novembra beigās sākām plānot Ziemassvētku rotājumus. Jā, jā – Ziemassvētki mūs sasniedza vēl rudenim rotajot dabu! J  Bet mēs esam pārliecināti, ka neesam vienīgie. Starp citu, jāatzīst, ka gaidīšana bija jautra un ne pārāk ilga. Tāpēc, negaidot, mēs priecājamies iepazīstināt ar savu izveidoto galda dekoru, kurā dominē dabiskums un minimālisms.

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

Galdu dekoru pamatkrāsas

Galda dekorā dominē trīs galvenās krāsas: balta, zaļa un brūna. Šis krāsu trīsstūris ir ideāla izvēle tiem, kam nepatīk spilgtas un uzkrītošas krāsas. Līdzās saliedētajam krāsu trīsstūrim jūs noteikti pamanījāt arī zelta detaļas, kas svētku dekoram piešķir papildus šarmu.

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

Galda dekoru galvenā krāsa ir balta. Tā ir neitrāla krāsa, kas ir īpaši piemērota Ziemassvētku dekoriem. Vienkārši paskatieties, cik skaisti izskatās balti toņi, kas svētku rotājumam piešķir vieglumu, vienkāršību un mājīgumu. Visas baltās detaļas: galdauts, ziemassvētku koka vēstules, svečturi, saldumi un koka kaste lieliski saplūst vienotā veselumā. Un baltos toņus atdzīvina tādi zelta elementi kā galda celiņš ar zelta punktiem, formāla balta salvete, kas izrotāta ar Priecīgu Ziemassvētku zelta etiķeti.

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

Dekorācijas var izmantot - ne tikai tām paredzētajos veidos.

Kurš teica, ka eglīšu rotājumi ir paredzēti tikai eglītes rotāšanai? Varat arī tos izmantot galda dekorēšanai! Vissvarīgākais ir tas, ka rotaļlietas krāsai jāatbilst jūsu izvēlētajai krāsu gammai. Un nebaidieties, dekorējot pusdienu galdu, izmantot rotājumus nepareizam mērķim. Ziemassvētku eglīšu rotaļlietas vai dekoratīvie zariņi ir lielisks piemērs. Šie zariņi lielākoties tiek izmantoti dāvanu dekorēšanai, taču šajā dekorā tie ir ļoti glīti integrēti kopējā kompozīcijā.  Ja jums nav dekoratīvo zaru, vienmēr varat izmantot īstus. Izsmidziniet zarus ar dekoratīvu sniegu un līmējiet konusus - rezultāts būs patiešām lielisks!

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

Ziemassvētku eglītes kā galda dekoru akcenti.

Kā ar Ziemassvētku eglītēm? Mēs “iestādījām” Ziemassvētku eglītes kūkā un izveidojām mini “mežu”, kur atradīsit dažāda lieluma, formas un krāsas Ziemassvētku eglītes. Bet mums nebija pietiekami ar daudzo "egļu meža" dekoru, tāpēc jūs vēl  tiksities ar šīm daiļavām. Mēs uz galda  uzkaisījām koka, eglīšu formas konfeti, un uz zelta paplātes novietojām mini Ziemassvētku eglīšu rotājumus un pārklājām to ar caurspīdīgu stikla kupolu. Rezultāts ir foršs, vai ne?

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

LED vītnes

Mēs nevaram iedomāties ziemassvētkus bez gaismiņām, kas piešķir papildu mājīgumu un mieru. Tieši šo iemeslu dēļ mēs nevarējām pretoties kārdinājumam tos izmantot šajā galda rotā. Smalkās LED vītnes izskatās lieliski izliektas pāri galdam vai ievietotas caurspīdīgos traukos! Dažādie gaismekļi izskatīsies skaisti ne tikai vakarā, bet arī dienas laikā :) Galvenais atceraties tos ieslēgt :p

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

Papildus galda dekoru elementi.

Pat mazas detaļas var lieliski papildināt un dažreiz pabeigt galda dekoru. Izkaltētas apelsīnu šķēles, kanēļa standziņas vai mājās gatavoti cepumi - bieži vien tikai sīkas detaļas, bet pareizi sakārtoti un noformēti - var dekorā ienest jaunas un ļoti veiksmīgas vēsmas.

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

Mūsu galda noformejumā Jūs varat redzēt arī citus elementus, piemēram: burkas, koka etiķetes vai sniega elementu rotājumus. Mēs dekorējām burkas ar koka etiķetēm, un vienā no burciņām ievietojām koniskās laikrakstu veidnes un dekoratīvos zariņos, bet otru rotājām ar žāvētiem augļiem un baltiem papīra salmiņiem. Tie ir ļoti vienkārši akcenti, taču, iespējams, ne velti ģenialitāte slēpjas vienkāršībā.

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

Papīra rotājumi un baloni
Mēs esam vairākkārt pārliecinājuši sevi, ka papīra vēdekļi var lieliski izrotāt svētku telpas.Galvenokārt papīra rotājumus izmanto foto sienām, taču tie var būt arī lielisks fons svētku galda dekoru papildināšanai. Tad kāpēc gan nedot šīm daiļavām iespēju sarīkot savā starpā “jautru ballīti”? Kopā ar papīra vēdekļiem -  pārsteidzoši izskatās balonu kompozīcijas un pušķu "mākoņi. Vienkārši paturiet prātā, ka šiem rotājumiem ir “jāsaplūst” ar krāsām, kas dominē galda rotā.

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

Šoreiz tik daudz par mūsu svētku rotājumu. Mēs ceram, ka esat nācis klajā ar idejām, kuras īstenot arī savās mājās.

Novēlam jums omulīgus, mierīgus un baltus Ziemassvētkus! Rotā un lolo savas mājas, galdus, īsteno jaunas idejas un pārsteidz ne tikai citus, bet arī sevi!

Balonu kompozīcijas: Mister Balloon

Dekori: Party Inbox

Foto: Aivaras Ruginis

Ziemassvētku galda dekors skandināvu stilā.

Saistītās preces
Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!