Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Dekora idejas, produkti un baloni uzņēmumiem

2022/12/06Party Inbox

Jūsu uzņēmums rīko konferenci, ballīti darbiniekiem vai meklē grand opening idejas, turklāt Tavs uzdevums ir šo pasākumu izdekorēt un padarīt patiešām svinīgu? Meklēt un veidot dekorācijas korporatīvajiem pasākumiem varbūt nav Tavos ikdienas pienākumos, bet tas pavisam noteikti ir darbs, ko mēs darām ar prieku. Party Inbox darbinieki Tev palīdzēs izvēlēties vislabākās dekorācijas korporatīvajiem pasākumiem, baby shower un citiem svētkiem!

Kāpēc izvēlēties balonu noformējumu un kompozīcijas?

Lai gan baloni kā dekori bieži vien tiek aizstāti ar dažādām gaismas instalācijām, ziediem un citiem tehnoloģiskiem risinājumiem, arvien biežāk uzņēmumi atgriežas pie pārbaudītām vērtībām. Lūk, pāris iemesli, kāpēc balonu noformējums un kompozīcijas pēdējos gados atkal ieguvis tādu popularitāti:

  1. Svētku atmosfēras radīšana: Baloni uzņēmumiem, darbiniekiem un klientiem ne tikai sagādā prieku, bet arī uzlabo noskaņojumu un atmosfēru visā telpā. 

  2. Piemērots dažādiem pasākumiem: Ja balonu dekors uzņēmumiem ir veidots ar gaumi un profesionālismu, tas var tikt izmantots gan dekorējot nopietnas konferences, gan kalpot kā grand opening dekors. 

  3. Pieņemama cena: Balonu dekorācijas arī ir salīdzinoši lētākas nekā gaismas instalācijas, ziedi vai citi tehniski sarežģīti risinājumi. 

  4. Dažādība kā krāsās, tā izmēros: Bez šaubām pie Party Inbox atradīsi balonus it visās krāsās un izmēros, līdz ar to varēsi tos izvēlēties un saskaņot ar savām vēlmēm, uzņēmuma krāsām vai ballītes tēmu. Tāpat vari izdrukāt uzņēmuma logo un izveidot patiešām personalizētus balonus!

  5. Izturīgs materiāls: Baloni uzņēmumiem ir iecienīts dekors, jo tie patiešām var rotāt jūsu izvēlētās telpas diezgan ilgu laiku. Jo balons ir lielāks un hēlijs balonu piepūšanai jāizmanto vairāk, jo celtspēja ir lielāka un šāds hēlija balons var noturēties gaisā patiešām ilgi - pat vienu vai divus mēnešus. Garantējam, ka standarta gumijas jeb lateksa baloni ar hēliju gaisā noturēsies vismaz divas dienas, tomēr parasti, pareizi apstrādāti baloni, gaisā noturēsies ilgāk. Ar gaisu pildītas balonu kompozīcijas var stāvēt pat pāris nedēļas.

Dekora idejas, produkti un baloni uzņēmumiem

Party Inbox piedāvā balonu noformējumu dažādu veidu korporatīvajiem pasākumiem

1) Baloni atklāšanas svētkiem

Pirmajam iespaidam ir nozīme, it īpaši, ja runa ir par sava biznesa uzsākšanu. Jebkura veikala vai filiāles svinīgajai atvēršanai ir jāizskatās labi un jārada pozitīvs pirmais iespaids uz klientiem. Ar visu haosu un stresu, ko rada jauna veikala, uzņēmuma vai atrašanās vietas atvēršana, dekorācijas dažkārt var būt pēdējā lieta, par kuru iedomāsies, tāpēc ļauj Party Inbox konsultantiem palīdzēt, sākot ar balonu kompozīcijas izveidi, beidzot pat ar tās piegādi un uzstādīšanu. 

Atklāšanas pasākums ir patiesi liels notikums, un baloni ir lielisks veids, kā pievērst uzmanību savam jaunajam veikalam. Dekorācijas atklāšanas pasākumiem ne tikai pievērsīs jaunu klientu uzmanību, bet arī parādīs garāmgājējiem, ka, lūk, mēs nu esam atvērti! Apskati dažādas gatavas balonu kompozīcijas, ko piedāvā Party Inbox komanda vai konsultējies ar mūsu konsultantiem, lai radītu patiešām personalizētu pieredzi tieši jūsu uzņēmumam. 

2) Baloni korporatīvajam pasākumam

Neatkarīgi no tā, vai plāno mazu, intīmu pasākumu vai grandiozu balli, mēs izveidosim balonu dekorus, kas akcentēs jūsu uzņēmuma zīmola standartus un mārketinga pieredzi, lai nodrošinātu fantastisku vizuālo pieredzi jūsu klientiem, klientiem, darbiniekiem un viesiem. Baloni var tikt izmantoti gan kā dekors pie svētku galda, izvēloties hēlija balonu pušķus, gan kā arka ieejot pasākuma norises vietā, kā arī kā interesants risinājums jūsu pasākuma foto stūrītim. Ja meklē interesantas idejas korporatīvajiem pasākumiem, konsultājies ar vienu no mūsu konsultantiem, lai atrast tieši to, ko esi meklējis. 

3) Baloni produktu prezentācijai

Meklē veidu kā pievērst savam uzņēmumam un jaunajiem produktiem uzmanību degustācijas, izstādes vai prezentācijas laikā? Izvēlies balonus - arī šo pasākumu laikā vari izvēlēties pāris centrālas kompozīcijas, izvietojot tās katrā stenda pusē, vari izmantot gan balonu kolonnas un arkas, kā arī pārsteigt viesus ar sava uzņēmuma vārdu, kas izveidots no baloniem un tiek izmantots kā fons aiz produktu prezentācijas stenda.

Dekora idejas, produkti un baloni uzņēmumiem

Baloni uzņēmumiem: ar kādām izmaksām rēķināties?

Ar gaisu pildītās un veidotās balonu virtenes vai lielizmēra instalācijas viennozīmīgi ir ļoti krāšņi un efektīgi dekori jebkuros svetkos, tomēr ar kādām izmaksām vajadzētu rēķināties, kad pasūti šo burvīgo dekorāciju? Pārsvarā šāda virtene izmaksā aptuveni 25 EUR metrā, visas pārējās izmaksas atkarīgas no tā kādus balonus, izmērus, kā arī akcentus izvēlēsies. Precīzu cenu vari uzzināt pie mūsu svētku konsultantiem! 

Baloni uzņēmumiem: kad jāveic pasūtījums? 

Tas pārsvarā atkarīgs no tā, kādas sarežģītības pakāpes virteni vēlies pasūtīt, kā arī to, cik lielu telpu vēlies izdekorēt. Pārsvarā, ja nepieciešama balonu virtenes piegāde un uzstādīšana iesakām to pasūtīt vismaz 3-5 darba dienas pirms pasākuma. Balonu virtenes, protams, vari paņemt arī pats, mēs Tev izstāstīsim, kā to piestiprināt un pielabot, ja tas būtu nepieciešams.

Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!