Iepatikušās preces
Mans profils

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Kā dekorēt māju ziemassvētkos: 9 iedvesmojošas idejas

2022/12/06Party Inbox

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir īpašs ikkatrā ģimenē, turklāt, kas gan būtu Ziemassvētki, bez mirdzošām lampiņām un rotājumiem, kas rada burvīgu svētku atmosfēru mums apkārt. Kamēr daži no jums jau ir sākuši svētku dekorāciju meklējumus, citi vēl lūkojas pēc iedvesmas. Ziemassvētku eglīte un bezgalīgās lampiņu virtenes tomēr nav vienīgie rotājumi, ko varam izmantot. Neatkarīgi no tā, vai esi jau sācis vilkt ārā no skapja iepriekšējā gada rotājumus vai lūko pēc jaunām idejām Ziemassvētku noskaņas radīšanai savās mājās, Party Inbox apkopotās Ziemassvētku rotājumu idejas liks tavam mājoklim izskatīties pēc īstas Ziemassvētku brīnumzemes!


1) Ziemassvētku virtenes sienām

Lai gan jau izsenis Ziemassvētku dekori saistās ar krāšņām virtenēm, kas vijas cauri egļu zariem, kāpēc lai šo īpašo rotājumu neizmantotu arī kā dekoru citviet mājoklī! It seviški, ja vari atrast Ziemassvētku dekorus no papīra, kas atgādina mīkstus dūrainīšus vai Ziemassvētku džemperus, tāpat vari izvēlēties tādas krāsas virtenes, kas atbilst Tavai Ziemassvētku rotājumu tēmai. Piemēram, zelta folija aizkarus vai tādas pašas krāsas bumbiņas.

Kā dekorēt māju ziemassvētkos: 9 iedvesmojošas idejas

2) Ziemassvētku galda dekori

Latviešiem Ziemassvētki saistās ne tikai ar tradīcijām, bet arī ar gardām vakariņām ģimenes un draugu lokā. Lai gan Ziemassvētku ēdieni parasti ir galvenā svētku galda sastāvdaļa, arī Ziemassvētku galda klājums ir svarīgs. Pats svarīgākais akcents, ar ko sākt? Tas ir Ziemassvētku galdauts! Party Inbox piedāvājumā atradīsi gan galdautus, gan salvetes, kas veidoti Ziemassvētku tematikā un piemēroti ikkatrai gaumei.

Kā dekorēt māju ziemassvētkos: 9 iedvesmojošas idejas

3) Nelieli Ziemassvētku telpu akcenti

Lai gan svētku eglīte ir galvenais dekors ikvienā mājā, iesakām piedomāt arī par citām Ziemassvētku dekorācijām, kas radīs īpašu atmosfēru viscauri Tavam dzīvoklim. Ziemassvētku zeķes ir lielisks dekors, jo tās var kalpot ne tikai kā skaists dekors, bet arī kā lielisks pārsteigums pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem, ja piepildīsi tās ar nelielām dāvaniņām viscauri svētku gaidīšanas laikam. Tāpat iesakām veidot dažādas kompozīcijas, izmantojot Ziemassvētku eglītes, briedīšus vai salavecīšus - šie dekori izskatās patiešām jauki uz žurnālgaldiņa vai galda virtuvē.

Kā dekorēt māju ziemassvētkos: 9 iedvesmojošas idejas

4) Ziemassvētku dekori logiem

Ļauj iztēlei lidot, kad meklē īstos Ziemassvētku dekorus logiem, jo šie rotājumi būs redzami gan ārā, gan mājās! Sākot no mākslīga sniega uz palodzes, beidzot ar krāšņiem izsmidzināmā sniega dekoriem, Tu vari ienest patiesi ziemīgu noskaņu savās mājās. Ja nu tomēr vēlies atrast kādu vienkāršāku veidu, kas nenosmērēs loga rūtis, izvēlies karināmas dekorācijas - krāšņas zvaigznes, ziemassvētku lampiņas vai karināmas sniega pikas. Ja vēlies rotājumus izveidot paši, tad ņemiet palīgā šķēres un baltu papīru un izgrieziet skaistas un oriģinālas papīra sniegpārsliņas. Tās vari iekarināt caurspīdīgās aukliņās vai pielīmēt pie loga rūtīm.

Kā dekorēt māju ziemassvētkos: 9 iedvesmojošas idejas

5) Ziemassvētku eglītes rotājumi

Skaisti eglīšu rotājumi izdaiļos ikvienu mājokli un piešķirs svētku noskaņojumu. Lai gan esam pieraduši pie klasiskām Ziemassvētku bumbiņām, zvaigznēm un čiekuriem, esiet drosmīgi un nebaidieties no spilgtiem un interesantiem risinājumiem, kas izcels Tavu gaumi un raksturu. Mūsu piedāvājumā atradīsi tādus interesantus rotājumus kā pērlīšu un bumbiņu virtenes dažādās krāsās, un sniegpārsliņas.

Kā dekorēt māju ziemassvētkos: 9 iedvesmojošas idejas

6) Ziemassvētku āra dekorācijas

Ja vēlies priecēt garāmgājējus, tad noteikti iesakām parūpēties arī par Ziemassvētku āra dekorācijām. Visvienkāršākais veids, kā padarīt savu mājokli skaistu no ārpuses, ir izrotāt durvis ar kādu skaistu Ziemassvētku vainagu vai kādu piekaramu dekorāciju, kas visiem kaimiņiem ik dienu novēlēs priecīgus svētkus! Ja nu Tev ir māja ar dārzu, tad, protams, vari izvēlēties daudz krāšņākas dekorācijas - izrotāt pagalmu ar Ziemassvētku lampiņām vai ziemeļbriežiem un citām izgaismotām dekorācijām. Turklāt, ja Tavā pagalmā aug arī kāda egle, tad kāpēc neizrotāt arī to?

Kā dekorēt māju ziemassvētkos: 9 iedvesmojošas idejas

7) Ziemassvētku gaismas dekori

Mūsu platuma grādos, kad tumšs paliek pavisam agri, ir svarīgi radīt gaismu pašiem! Tāpēc jau izsenis Adventes laiks saistās ar sveču iedegšanu un dažādu Ziemassvētku gaismas dekoru izstādīšanu visapkārt mājai. Pie mums atradīsi gan dažādas LED virtenes, mirdzošus koka dekorus, kā arī izgaismotas dekorācijas Ziemassvētku vecīša un sniegavīra veidolā, turklāt, ja patiesi vēlies pieliet māju ar gaismiņām, vari izvēlēties nestandarta risinājumu - iekštelpu LED projektoru.

Kā dekorēt māju ziemassvētkos: 9 iedvesmojošas idejas

8) Ziemassvētku kostīmi

Ikkatrā mājā ir savas tradīcijas ar Ziemassvētku dāvanu nodošanu pašiem mazākajiem svētku dalībniekiem, bet bieži vien tās saistītas ar kāda kaimiņa vai vecāka pārģērbšanos par svētku rūķi vai Ziemassvētku vecīti. Ja vēlies bērniem radīt īpašus svētkus, tad mūsu piedāvājumā atgradīsi dažādu Ziemassvētku tēlu kostīmus, kas radīs prieku gan lielam, gan mazam. Kostīmi ir pieejami dažādās cenās, lai vari bez bēdu tos vilkt gan uz ofisa ballīti vai ikgadējo vecīšu skrējienu, gan arī profesionāli kostīmi, kas spēs Tevi nomaskēt tā, ka apmuļķosi visus tuviniekus.

9) Adventes kalendārs kā rotājums

Ja vēlies bērniem sniegt veselīgāku un interesantāku alternatīvu veikalā nopērkamajiem šokolādes Adventes kalendāriem, tad vari izvēlēties vienu no šiem Adventes kalendāriem.

Šāda tipa kalendāri Tev ļaus izvēlēties našķus, mazas rotaļlietas, mīlas vēlējumus vai dāvaniņas pašam. Turklāt tos vari veidot tematiskus, balstoties uz to, kādi ir Tava bērna vai mīļotā hobiji.

Kā dekorēt māju ziemassvētkos: 9 iedvesmojošas idejas

Cerams, ka esi nu esi atradis svētku iedvesmu Ziemassvētku dekorāciju izveidei, ja tomēr vēl tās meklē, ielūkojies mūsu Ziemassvētku dekorāciju un rotājumu sadaļā, jo tur atradīsi plašu klāstu ar dekorācijām un svētku aksesuāriem ikvienai gaumei! Novēlam priecīgus un gaišus Ziemassvētkus!

Vairāk ideju

Seko mums Instagram #ŠEITDZĪVOSVĒTKI

.. Girl .. Or.. Boy... Un arī lielām meitenēm patīk vienradži Nav puišu un meiteņu krāsas - ir vienkārši mīļākās krāsas ❤️ Starp mums meitenēm runājot

Vietne www.partyinbox.lv izmanto sīkdatnes. Ja piekrītat sīkfailu lietošanai, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu" vai turpiniet pārlūkošanu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm varat izlasīt mūsu konfidencialitātes politikā.

UZMANĪBU! PIEDĀVĀJAM ARĪ HĒLIJA BALONU PIEGĀDI NO VEIKALA RĪGĀ - JAU TAJĀ PAŠĀ DIENĀ!